#702Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
#536Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.
#88Een bronzen meisjesbuste in art nouveaustijl naar een werk van Moreau.
#26Een kleine eikenhouten commode in Lodewijk XV-stijl met vier laden.
#660Een eikenhouten nachtkastje met één deur en marmeren blad. Binnenwerk van wit porselein. Omstreeks 1900.
Une table de chevet en chêne à une porte avec plateau en marbre. Intérieur en porcelaine blanche. Vers 1900.No longer availableDim. 85 X 44 X 40 cmEstimate: € 25 / 40 -
#139René de BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962“Village des Avins”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1930-31.
#421Een vrouwenfiguur van meerkleurig Muranoglas.
#522Een mahoniehouten breakfront buffet met vier paneeldeuren.
#402“Abendsonne”. Kleurpotlood op papier. Met toeschrijving op de verso.
#449Nicolo Sansone & Giorgio Widman“Li Paesi Bassi Catolici”. Ed. Gio Giacomo Rossi, Roma, 1672. Ingelijste landkaart, niet gekleurd.
Li Paesi Bassi Catolici. Ed. Gio Giacomo Rossi, Rome, 1672. Carte encadrée, non colorée.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#45Een 18 K geelgouden broche bezet met kleine robijntjes en vijf parels.
Une broche en or jaune 18 carats sertie de petits rubis et de cinq perles.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 350 / 450