Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#545
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 480 / 550 -
#190
Een 18 K geelgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Un bracelet jonc en or jaune 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 800 / 900 -
#124Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht met waterput”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Vue ferme avec puits". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. h63,5cm x 88,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#128
“Herderin met lammetje.” Gesculpteerd houten beeld, laat 19de eeuws.
"Bergère avec agneau." Statue en bois sculpté, fin XIXe siècle.No longer availableDim. h 121 cmEstimate: € 400 / 500 -
#537
Zes geslepen kristallen wijnglazen op voet in verschillende kleuren.
Six verres à pied en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableDim. H: 18.5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#125
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,32 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,32 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 400 / 450 -
#431
Twee Afrikaanse korte zwaarden. Het ene met houten heft (50 cm), het andere met een heft van hoorn en metaal (68 cm).
Deux épées courtes africaines. L'un avec un manche en bois (50 cm), l'autre avec un manche en corne et métal (68 cm).No longer availableDim. L: 49-69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#595Kaiser W. Germany
Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
Une paire de plats marqués MING, scène asiatique oiseau sur branche.No longer availableDim. Ø32cmEstimate: € 40 / 50 -
#648
Een lot schermbenodigdheden, bestaande uit een degen, een masker en een handschoen. Bijgevoegd een officiersbaton en een met leder beklede grote baton.
Lot de fournitures d'escrime, composé d'une épée, d'un masque et d'un gant. Attaché un bâton d'officier et un grand bâton recouvert de cuir.No longer availableDim. L: 60-110 cmEstimate: € 45 / 55 -
#151
Een Madonna en Kind, zeer fijn gesculpteerd palmhout. Mechels 17de eeuw, op reliekschrijn ‘de Sepul. BMV’. Kroontje van Kind ontbreekt.
Une Vierge à l'Enfant en buis très finement sculpté. Malines XVIIe siècle, sur le reliquaire 'de Sepul. BMV'. La couronne de l'Enfant est manquante.No longer availableDim. h 28 cm (h 9 cm)Estimate: € 1800 / 2400 -
#257Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Draagt sticker.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#690Régulateur
Een grote zakhorloge.
Une grande montre de poche.No longer availableDim. +- 10 cmEstimate: € 60 / 80