#92
#415
Bronzen wierookpotje, Indisch.
#311
Lot de sept assiettes en faïence et pâtes tendre dont une Delft bleu et blanc, quatre assiettes diverses de Tournai et une de Luxembourg.No longer availableDim. Ø: 23-24.5 cmEstimate: € 35/40 -
#418
Een lotje Congolese postzegels en eerstedaguitgaven.
#648
#383
#698
#210
#596
Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.No longer availableDim. H: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#502
Collage. Bloemen bij het raam. Draagt een handtekening.
#393
Een lot van vier stuks geglazuurd Chinees aardewerk en porselein. Waaronder een bruin craquelé waterpotje, inktpotje, blauw geglazuurd waterpotje en een grijs geglazuurd vaasje Song Dynastie (geschilferd en gebarsten aan de buik).
Lot de quatre poteries et porcelaines chinoises émaillées. Y compris un pot à eau marron craquelé, un pot à encre, un pot à eau émaillé bleu et un vase gris émaillé de la dynastie Song (écaillé et fissuré au niveau de la panse).No longer availableDim. +- 7 cmEstimate: € 40/50 -
#190
Un bracelet jonc en or jaune 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 800/900