Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#691
Een paar grote antieke smeedijzeren vuurbokken.
Une paire de grands chenets anciens en fer forgé.No longer availableDim. 79 x 75 x 75 cmEstimate: € 60/100 -
#34Luce VersluysPeriod: °1912
“Oosters stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petite ville orientale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#502
Collage. Bloemen bij het raam. Draagt een handtekening.
Collage. Fleurs à la fenêtre. Porte une signature.No longer availableDim. 28 X 19 cmEstimate: € 80/100 -
#394Isidoor Verheyden
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op verso.
"Paysage fluvial". Peinture à l'huile sur panneau. Signé au verso.No longer availableDim. 24 x19 cmmEstimate: € 80/120 -
#479
“From the golf shadows”. Olieverf op paneel. Gemerkt met etiket en met monogram.
De l'ombre du golf. Peinture à l'huile sur panneau. Marqué d'une étiquette et d'un monogramme.No longer availableDim. 89 x 68 cmEstimate: € 300/400 -
#220
Een 18 karaats witgouden hanger bezet met kleine diamantjes en een hartvormige saffier van +- 0,25 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de petits diamants et d'un saphir en forme de cœur de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 0,66 gEstimate: € 330/360 -
#312
“Les Oeuvres de Misericorde.” Een 19de eeuwse gravure naar een origineel van David Teniers.
"Les Oeuvres de Miséricorde." Une gravure du XIXe siècle d'après un original de David Teniers.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#595Kaiser W. Germany
Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
Une paire de plats marqués MING, scène asiatique oiseau sur branche.No longer availableDim. Ø32cmEstimate: € 40/50 -
#237
Een maquette als meesterstuk voor een prieel, lichte schade aan raamstukje.
Un modèle comme un chef-d'œuvre pour une tonnelle, léger dommage à une fenêtre.No longer availableDim. h 63cm x 28cmEstimate: € 120/200 -
#545
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 480/550 -
#300
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een topaas van +- 2 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une topaze de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 100/150 -
#282
“Boerenopstand”, aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
« Révolte paysanne », aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 22x20 cmEstimate: € 40/60