#139Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.
#31Drie stuks glas en kristal: een klein mandje genre VSL, een vis en een wijnkruikje.
#332Willy Vandersteen22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.
#62“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
#448Drie stuks porselein: een crackleware vaas, een poedel van het merk Goebel en een gestencilde Chinese vaas.
#233Twaalf lepels en twaalf vorken van massief zilver. Gemerkt 800‰.
Douze cuillères et douze fourchettes en argent massif. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. ± 1750 gEstimate: € 500 / 600
#117SBS SolingenVerguld bestek in koffer. Compleet voor 12 personen.
Couvert doré dans une ménagère. Complet pour 12 personnes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#397Een terrine van kobaltblauw en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor op bronzen voet. We voegen er een bonbonnière met een mauve versiering met bloemen in hoogreliëf aan toe. Het eerste Frans en het tweede Hongaars werk.
Terrine en porcelaine française bleue cobalt et dorée à décor de fleurs peintes à la main sur base en bronze. Nous ajoutons une bonbonnière un porcelaine hongroise blanche décorée de fleurs et à fretel en forme d’un bouquet de rose.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#149Herman JacobsPeriod: 1921-1994“Arabische jongen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
#524F. Weiter“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 1967.
#321Een paar verguld bronzen appliques in Empirestijl.
#743Een groep met Chinese figuren van gesculpteerd hardhout. We voegen er een Thais gesculpteerd houten godsbeeldje aan toe.
Groupe de personnages chinois en bois dur sculpté. Nous ajoutons une divinité thaï en bois sculpté.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 500 / 600 -
#342Mattheus Seutter“Flandria Maximus et Pulcherrimus”. Oude landkaart, gedeeltelijk met de hand gekleurd. XVIIIe eeuw.
“Flandria Maximus et Pulcherrimus”. Ancienne carte partiellement colorée à la main. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 52 x 61 cmEstimate: € 200 / 250