Similar lots by type
-
#354“Heilige maagd en serpent”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.
”La Sainte-Vierge et serpent”. Huile sur panneau. Signature illisible. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#759“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100 -
#374Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zicht op de Sint-Gummaruskerk te Lier. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Saint Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#222Franz Van Diest“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 600 / 800 -
#92Octavius Thomas ClarkePeriod: 1850 - 1921.“On the river Tarell, Wales”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
”On the river Tarell, Wales”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#762De BelderPeriod: + 1970Een paar moderne abstracte schilderijen waarvan één getiteld“Optimisme”. Olieverf op doek.
Une paire de tableaux, dont un nommé “Optimisme”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 140 / 160 -
#162“De gevangenen bezoeken, een werk van barmhartigheid”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
”La visite aux prisonniers, une oeuvre de miséricorde”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 80 x 67 cmEstimate: € 220 / 300 -
#194Daniël Herbert Van der PollPeriod: 1877 - 1963“Leeuwen van Juda aan de poort van de tempel van Salomon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Lions de Judas au portes du temple Salomon”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 107 cmEstimate: € 400 / 600 -
#289Pierre DevosPeriod: 1917 - 1972“Damesportret” (Beatty Permeke?). Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. (Beatty Permeke?). Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#760“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100 -
#244Adolphe PootPeriod: 1924 - 2006“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#422“Landschappen”. Pendanten. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Paysage”. Des pendants. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12 x 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#152“Moeder met kinderen aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfants auprès de l’âtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#484“Napoleon Bonaparte”. Een handgeschilderd miniatuurtje. Gesigneerd.
”Napoléon Bonaparte”. Une miniature peint à la main. Signée.No longer availableDim. 6,5 x 5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#254Louis HennoPeriod: 1907 - 1990“Harmonie et Poésie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Harmonie et Poésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#159“Boerenerf”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Cour de ferme”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#409Twee voorstellingen van de Madonna met Kind. Olieverf op paneel. Zonder signaturen. XIXe eeuw.
Deux représentation de la Vierge à l’Enfant. Huile sur carton. Sans signatures.No longer availableDim. 25 x 19 & 27 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#2S. Pinkus“Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Herfstig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière à l’automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 420 / 460 -
#392“De pijproker” . Olieverf op doek. Gesigneerd A. Vermeulen.
”Le fumeur de pipes”. Huile sur toile. Signée A. Vermeulen.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 55 / 60 -
#219“Voorstelling van een aap die een kat de kastanjes uit het vuur doet halen”. Olieverf op doek. Achteraan een oude toeschrijving aan Frans Snyders. Herdoekt.
”Une représentation d’un signe qui fait qu’un chat sort les châtaignes du feu”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Frans Snyders. A été retoilée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 3000 / 3200 -
#372F. Schmidt“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#202Joseph François“Huis aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison auprès d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 420 / 480 -
#69G. Parmentier“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#303Twee balustervormige onyxen siervaasjes.
Deux petits vases balustre en onyx.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#802“Geometrische compositie.” Collage van papier.
”Composition géométrique”. Collage sur papier.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#343Twee antieke vuursteenwapens.
Deux armes à feu antiques.No longer availableDim. l: 42 en 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#70Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,70 ct. en druppelvormige rode koraal.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et un corail rouge en forme de goutte.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#98Bronzen beeld van een Milo danseresje. Gemerkt.
Une statue en bronze, une danseuse Milo. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#801Een merkwaardig aardewerken vaasje in de vorm van een gestileerde zee-egel. Gemerkt: “Des pots”.
Un petit vase extraordinaire en faïence sous forme d’oursin stylé. Marque: “Des pots”.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223DelvauxEen donkerrode lederen handtas met bijpassende geldbeugel. Met stofzak.
Un sac à main en cuir rouge profond et porte-monnaie assorti. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#564“Indisch landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dake.
”Paysage indien”. Une aquarelle. Porte une signature: ‘Dake’.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#551Michel Hereman“Post-apocalyptisch dier met kalf”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Être post-démoniaque, animal et veau”. Une statue en faïence à glaçure. Monogramme.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 150 -
#881Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
Une pendule à queue frisonne à cadran peint à la main.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#831Twee voorstellingen van Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Deux représentations de Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 20 & 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Een XVIIIde eeuwse kruik van steengoed met blauw geglazuurd decor en tinnen klep.
Une carafe du XVIIIème siècle en faïence, décor à glaçure bleue et couvercle en étain.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 100

