Other lots by Wiethase
“Cavaliers” et “Chevaux de trait”. Trois études en aquarelle et en crayon sur papier. Signées. Dans deux cadres.No longer availableDim. 11 x 15 & 11,5 x 14 cmEstimate: € 150 / 200
#452“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
#25“Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale kwarts.
Une bague en or jaune 14 ct. sertie d’un quartz ovale.No longer availableDim. 3,77 gEstimate: € 80 / 120 -
#699“Struiken aan de rand van de vijver”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Charreton”.
”Buissons au bord de l’étang”. Huile sur toile. Porte la signature: “Charreton”.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279Juliaan SeverinPeriod: 1888-1975“Bloesems en vee bij een Waaslandse hoeve” Olieverf op doek. Gesigneerd
“Fleurons et bétail près d’une ferme waeslandaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27Een lot van 500 Franse postkaarten uit de periode 1900 - 1930. In map.
Lot de 500 cartes postales françaises du début du XXe siècle. Dans un classeur.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#391Een antieke messingen beddenpan met smeedijzeren handvat.
#582“Chinees adelijk koppel”. Een paar gouaches op zijde. Met tekst. Omstreeks 1800.
“Couple chinois de qualité”. Paire de gouaches sur soie. Avec texte. Vers 1800.No longer availableDim. 31 x 18 cmEstimate: € 400 / 500 -
#219Een salongarnituur van gebeeldhouwd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een driezitsbank, twee fauteuils, twee stoeltjes en een salontafel met een zwart marmeren blad.
Un salon en bois sculpté style Louis XV, comprenant un fauteuil trois places, deux fauteuils, deux chaises et une table de salon avec une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 200 x 90 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
Grande assiette en faïence de Bruxelles polychrome représentant une dame sur le plat. Fabrique Stevens, vers 1800.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 160 / 180