Other lots by Wiethase
-
#244Edgard WiethasePeriod: 1881-1965
“Ruiters” en ”Trekpaarden”. Drie studietekeningen. Resp. aquarel en potlood op papier. Alle gesigneerd. In twee kaders.
“Cavaliers” et “Chevaux de trait”. Trois études en aquarelle et en crayon sur papier. Signées. Dans deux cadres.No longer availableDim. 11 x 15 & 11,5 x 14 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#596
Een grote verlengbare tafel van eikenhout in Henri II-stijl.
Grande table à allonges en chêne. Style Henri II.No longer availableDim. 154 x 131 cmEstimate: € 300/400 -
#445
Een paar Chinese handgeknoopte tapijten.
Paire de carpettes chinoises en laine. Nouées main.No longer availableDim. 138 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#200
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet d’esclaves en or jaune et blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 17,25 gEstimate: € 3000/3300 -
#753
Een lot boeken:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 delen. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg. - “Album Botanica”. Een album met chromo’s van Côte d’Or.
Un lot de livres:- “Vlaanderen door de eeuwen heen”. 2 volumes. 1912 & 1913.- “Iconografie van Antwerpen. A.J.J. Delen. 1930.- “De strandloper van Marseille”. Emile Richebourg.- “Album Botanica”. Un album chromo de Côte d’Or.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#828
Een mahoniehouten kaarttafeltje met klapblad. Opnieuw met vilt te bekleden.
Une table de jeu à tablette abbattable en acajou. Revêtement en feutre à remplacer.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 50/80 -
#353
“Danseressen met instrumenten”. Een groep van wit en verguld porselein. Achteraan gemerkt. Restauratie aan de basis.
”Danseuses et instruments”. Un groupe en porcelaine blanche et dorure. Marque au dos. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/100 -
#644M. Holstein - De Vos
“Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 83 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#275
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct différentes.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 230/280 -
#9Wittevrongel
Een lot bestaande uit twee litho’s genummerd 19/48 en 38/48 en gedateerd 1984. Er wordt een ingekleurde ets aan toegevoegd ‘Zeugen der Antike” Genummerd 73/100.
Lot de deux lithographies numérotées 19/48 et 38/48 et datée 1984. Nous ajoutons une eau-forte en couleurs “Zeugen der Antike” numérotée 73/100.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 30/50 -
#291
Een schotel van Duits porselein met een handgeschilderd zicht op Temse in het plat.
Un plat en porcelaine d’Allemagne avec un décor peint à la main dans le plat, vue sur Temse.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 30/40 -
#516
Een tweeledig servieskastje met bovenaan een gevitreerde deur en onderaan een paneeldeur. Het geheel met gesculpteerde en zwartgelakte versieringen.
Un vaisselier à deux corps, le dessus avec une porte vitrée, le dessus à porte pleine. Le tout avec des décorations sculptées laquées noires.No longer availableDim. 173 x 26 x 88 cmEstimate: € 120/200 -
#809
Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
Deux petits lustres en laiton, décoration de perles en verre en trois niveaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80