Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
H. Yaloustchenko

“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Vue de la Côte”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 59 x 83 cm
SKU: 2806160044.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #44
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #651

    Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.

    Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #720
    Aristide Goffinon
    Period: 1881-1952.

    “Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.

    “Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #730
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    “Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #454

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #794
    Friedrich Thomas

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.

    “Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #424

    “De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.

    “Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 16 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #674

    “Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.

    “Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 93 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #799
    Wagner

    “Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    “Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #659
    Frieda Penne

    “Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #657
    Etienne Donnay
    Period: °1975

    “Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.

    “Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #352

    “Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 72 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221
    Hendrik Frans De Cort
    Period: 1742-1810

    “Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.

    “Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #264
    Frans Ouvry

    “Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.

    “Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.
    No longer available
    Dim. 44 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #740
    A. Nelson

    “Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #359

    “Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #422

    “Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 62,5 x 62,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #767
    Gislaine Stas de Richelle

    “De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.

    “l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.
    No longer available
    Dim. 66 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #780

    Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.

    Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #372
    F. Seytz

    “Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #92
    Isidore Meyers

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #652

    “Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.

    “Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 & 45 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #725
    J. Michiels

    “Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #254

    “Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 140

Other lots in this auction

  • #546

    Een paar nachtkastjes met één lade in art deco-stijl.

    Une paire de tables de nuit avec un tiroir de style Art Déco.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #58

    Een lot van vier verschillende schelpen van zeeslakken en een groep weekdierschelpen.

    Lot de quatre coquilles de patelles et un groupe de coquilles de mollusques.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #615
    Joop

    Zeventien kleine en twee grote sjaaltjes

    Dix-sept petits et deux grands foulards.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #376

    Een kleine eendeursvitrine van gesculpteerd eikenhout.

    Une petite vitrine avec une porte sculpté en chêne.
    No longer available
    Dim. h; 84 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #538

    Een grote Turkse samovar van verzilverd metaal.

    Grand samovar turque en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #603
    Céline

    Een zwart lederen handtas.

    Sac à main en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #516
    Meshed

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon en een decor van dieren, vazen en stadsgezichten.

    Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon central avec décor animalier, vases et vues de ville. Noué main.
    No longer available
    Dim. 390 x 302 cm
    Estimate: € 500 / 900
  • #319
    H. Opdebeeck

    “Stilleven met vis”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1926.

    “Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #415

    Twee verschillende piëdestals, waarvan één van gesculpteerd en één van witgepatineerd hout. De eerste met rood marmeren blad en één met twee glazen blaadjes.

    Deux piédestaux dont un sculpté et avec tablette en marbre rouge, l’autre patiné blanc à deux tablettes en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #308

    Een zwarte en een kleurloze vaas van Booms glas met vergulde versieringen. Medio XXe eeuw.

    Vase noire et un vase incolore en verre de Boom aux détails dorés. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #481

    Een Chinese vaas van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van krijgers en met bronzen monturen. Gemonteerd als lamp.

    Vase en faïence de Chine polychrome à décor en relief de guerriers. Montures en bronze. Monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #217

    Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.

    Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2600 / 2800
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More