Other lots by Schiltz
Similar lots by type
-
#299Leon Ost“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Vue de la côte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘99.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#339Remi Van SluysPeriod: 1907-1993“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘70.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#734R. Neeman“Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.
“Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.No longer availableDim. 63 x57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#814Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159“Boer met paardenkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd met monogram en gedateerd 1930.
“Paysan avec char dans un paysage hivernal”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1930.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#699Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#122Marthe Fassiaux“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Vase fleuri”. Huile sur carton. Signé et daté 1954.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631Hypolitte Van den Bossche“Portret van een klaroenblazer van de Belgische cavalerie”. Olieverf op doek. 1884.
“Portrait d’un joueur de clairon de la cavalerie belge”. Huile sur toile. 1884.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#702Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
“Vue sur une rue”. Huile sur toile. Signée et datée ‘52.No longer availableDim. 125 x 150 cmEstimate: € 80 / 100 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#319Marieke De Ridder“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#322Maurits Van den BroeckPeriod: Edegem 1939 - Boechout 1999“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279Herman Grieten“Stilleven met sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#822Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#749Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee kleine beschadigingen.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée (deux petits dégâts).No longer availableDim. 64 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#329Charles J. Denis“Hoeve in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#732A. Zwanenberg“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139Alfons VerheyenPeriod: 1903 - 1990“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#829Leonardo TorfsPeriod: °1927“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#799Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#129Victor De BuckPeriod: 1855 - 1914“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#819Jules Bovée“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#302“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#812L. VanaerschotTwee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#493Een gesculpteerd houten Boeddhabeeld.
Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#166Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#239Een commode tombeau van gefineerd hout met twee gebombeerde laden en een marmeren blad. Recent werk naar XVIIIe eeuws voorbeeld.
Commode tombeau en bois de placage ouvrant à deux tiroirs bombés et à tablette en marbre. D’après les exemples de l’époque Louis XV.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 300 / 400 -
#293“L’Album de la Guerre 1914 - 1919”. Twee delen. Ed. L’Illustration. Parijs, 1925. In goede staat.
“L’album de la Guerre 1914 - 1919”. Deux volumes. Ed. L’Illustration. Paris, 1925. En bon état.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#426Een bijzetmeubeltje met één lade.
Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 35 / 45 -
#693Twee diverse wandplaten van keramiek, met voorstelling van een discusvis (23 x 29 cm) en andere siervissen . Omstreeks 1970.
Deux décorations murales en céramique représentant des poissons. Vers 1970.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#769Een kader met acht militaire prijsinsignes. Bijgevoegd een houder met drie tchakopluimen.
Cadre contenant huit insignes de prix militaires. Nous ajoutons un support avec trois plumes de shako.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#248Een grote stenen amfora opgebouwd uit steenfragmenten.
Grande amphore en pierre construite de petit fragments.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#275Een 18 karaats geel gouden schakelketting met scapulier en een sleuteltje.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec un scapulaire et une clé.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 500 / 600 -
#410Zes verschillende halssnoeren waarvan één parelmoer met bijpassende armband te herstellen.
Six colliers différents dont une en nacre peut être restaurée avec le bracelet assorti.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#330Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. (één steentje ontbreekt).
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne sertis sur argent avec un poids combiné de + - 1,10 ct. (Il manque une pierre).No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 500 / 600

