Other lots by Adler
#301“De kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
#494Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Zelfportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
“Autoportrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488Een verchroomd bronzen motorkapornament van Minerva naar ontwerp van P. De Soete. Begin jaren ‘30. Herchroomd.
Ornement de radiateur en bronze chromé représentant Minerve d’après P. De Soete.No longer availableDim. h: 15,5 cm (z.s.)Estimate: € 120 / 200 -
#415Een 18 karaats geel gouden ring.
#636Een uniform met tschako van het derde regiment jagers te voet.
#765Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
#170Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,58 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 450 / 550 -
#423Een paar Oostenrijkse artilleriegranaten, waarbij één onderaan gemerkt ‘Berndorf 1909’. Bijgevoegd een gegraveerde messingen obus.
Paire de grenats d’artillerie autrichienne dont un marqué Berndorf 1909. Ainsi qu’un obus en laiton gravé.No longer availableDim. h: 23 & 54 cmEstimate: € 40 / 60