#338Een groot en gevarieerd lot kunstboeken.
Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.No longer availableEstimate: € 75 / 100
#184Een gepolijste belemnietenfossiel.
#123Een lot van vijf archeologische vondsten uit Luristan (West-Iran). Een bronzen paardenbit (L. 25 cm, ca IXde eeuw v.C.). Een bronzen enkelband (Ø 11,5 cm, ca VIIIe eeuw v.C.). Een bronzen beeldje van een tweekoppig dier (H. 8 cm, ca VIIIe eeuw v.C.). Een bronzen gesp (L. 8 cm, ca VIIde eeuw). Een bronzen staaf van een grafbeeld (H. 34 cm, ca VIIIste eeuw).
Un lot de cinq découvertes archéologiques du Luristan (Iran occidental). Un mors de cheval en bronze (L. 25 cm, ca IXe siècle av. J.-C.). Un bracelet de cheville en bronze (Ø 11,5 cm, ca VIIIe siècle av. J.-C.) ) Une statuette en bronze d'un animal bicéphale (H. 8 cm, env. VIIIe siècle av. J.-C.) Une boucle en bronze (L. 8 cm, env. VIIe siècle) Une barre en bronze d'une statue funéraire (H. 34 cm, env. . VIIIe siècle).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#683LaderierEen verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.
#534Een gebogen glazen salontafel.
#575Een Oosters tapijt naar Naïn-voorbeeld. Handgeknoopt.
#451Een porseleinen balustervaas met een meerkleurig decor van geisha’s in een uitsparing op een achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
#315Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,52 ct. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,52 ct. VSI et de brillants d'un poids combiné de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 1100 / 1300