Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“La Belgique”. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.
“La Belgique”. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.

“La Belgique”. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.

La Belgique. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.
SKU: 2906210643.
Category: Boek.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #643
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #41

    “Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.

    Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #347

    Een lot van zeven chromo-albums van Chocolade Jacques. Op enkele prentjes na compleet.

    Un lot de sept albums chromo de Chocolate Jacques. Complet sauf quelques tirages.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #338

    Een groot en gevarieerd lot kunstboeken.

    Un lot important et varié de livres d'art.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80

Other lots in this auction

  • #240

    Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een gele Ceylon saffier van +- 2,20 ct. en met een briljant van 0,20 ct. Met certificaat.

    Collier en or jaune 18 K avec pendentif serti d'un saphir jaune de Ceylan de +- 2,20 ct et d'un diamant de 0,20 ct. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 5,25 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #437

    Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in reliëf en met Fo-honden als handvatten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en poterie Satsuma avec un décor de geisha en relief et des chiens Fo comme poignées. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #498

    Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.

    Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #695

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.

    Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.
    No longer available
    Dim. 124 x 81 & 128 x 116 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #575

    Een Oosters tapijt naar Naïn-voorbeeld. Handgeknoopt.

    Un tapis oriental d'après Nain. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 343 x 246 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #152

    “De kathedraal van Antwerpen”. Papier. Draagt een handtekening Joseph L. Dijckmans.

    La cathédrale d'Anvers. Papier. Porte une signature Joseph L. Dijckmans.
    No longer available
    Dim. 42 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #491

    Een grote dekselvaas van cloisonné op koper met een decor van personages en het deksel getooid met een Hotei. Begin XXste eeuw.

    Un grand vase cloisonné sur cuivre à décor de personnages et le couvercle orné d'un Hotei.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #229

    Een porseleinen jardinière op piëdestal met putti in hoogreliëf op een roze gemarmerde achtergrond en met vergulde strikken. Vermoedelijk Italiaans.

    Une jardinière en porcelaine à piédestal avec des putti en haut relief sur fond marbré rose et avec des nœuds dorés. Vraisemblablement italien.
    No longer available
    Dim. h: 77 + 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    August Audenaert
    Period: 1872-1953

    “Vlucht naar Egypte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Sint-Gillis-Waas, 1900. Lichte verfschade. In een indrukwekkende eikenhouten baroklijst, bovenaan versierd met een Heilig Hart (150 x 115 cm).

    Fuite en Egypte. Huile sur toile. Signée et datée Sint-Gillis-Waas, 1900. Légère détérioration de peinture. Dans un impressionnant cadre baroque en chêne, dessus décoré d'un Sacré-Cœur 115 cm ).
    No longer available
    Dim. 94 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #17

    Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.

    Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 32 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #670

    Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.

    Une paire de boîtes en bois en forme de cloche avec des globes. Marqué en dessous de 'AM'.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #432

    “Abstract stilleven”. Gemonogrammeerd.

    Nature morte abstraite. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More