#363Een lot van 33 strips en comics bestaande uit 5 Lucky Luke’s, 6 Buck Danny’s, 4 x De Timoers, 9 comics waaronder Superman, Korak e.a., 1 boek over Star Wars en 8 chromoalbums van superchocolade Jacques.
A lot of 33 comic books including 5 Lucky Luke, 6 Buck Danny, 4 x De Timoers, 9 other comics such as Superman, Korak, etc., 1 book about Star Wars, and 8 sticker picture books of superchocolate Jacques.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#234‘Mon Pays’, een kerstuitgave met houtsneden van Frans Masereel uit 1956, 850 exemplaren van gedrukt en elk exemplaar gesigneerd door de kunstenaar zelf.
#275‘Oorlog en bezetting, gezien door Oscar Liedel. Een Nederlandse luxe uitgave op 152/500 met kleurafdrukken van aquarellen, gesigneerd door de auteur.
"War and Occupation, as seen by Oscar Liedel. A Dutch deluxe edition out of 152/500 with color prints of watercolors, signed by the author."No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120
#404Emiel Deca“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Clown". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
#261Duralex SIGGEen koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
#204Een paar girandoles van metaal en kristal.
#23Een lot van 2 vaasjes in porselein, ca 1900, beide met een dame in goudkleurig gewaad. Onderaan gemerkt en genummerd.
A Roman sculpture carved from bone depicting portraits of Claudius and Agrippina, Nero's mother. Presumably from the 2nd century AD.No longer availableDim. 17cmEstimate: € 120 / 180