Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
Emile Carlier

“La bonne recette”. Een bronzen beeld.

“La bonne recette”. Une statue en bronze.
Dim. h: 68 cm
SKU: 2501220161.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #161
Estimate: € 2200 / 2400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #253

    Drie zijden dameszakdoekjes, waarbij twee met zichten op Londen en één met spotprentjes uit de Tweede Wereldoorlog.

    Trois mouchoirs en soie pour femmes, deux avec des vues de Londres et un avec des dessins animés de la Seconde Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. 35 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #689

    Een vintage designlamp met kunststoffen kap aan een verlengbare verchroomde arm.

    Une lampe au design vintage avec un abat-jour en plastique sur un bras chromé extensible.
    No longer available
    Dim. h: 195 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #236
    Hüni & Hübert, Zürich

    Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.

    Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.
    No longer available
    Dim. 122 x 155 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #5

    Twee meerkleurig porseleinen olifantjes, waarbij één gemerkt van Cortendorf.

    Deux éléphants en porcelaine multicolores, l'un marqué par Cortendorf.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #327

    Twee art deco brievenhouders, waarbij één met marmeren basis en één met onyx.

    Deux porte-lettres art déco, un avec socle en marbre et un avec onyx.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #154
    Georges Teugels

    “Kippen Op Het Erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #56

    Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl.

    Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #255
    Juvenia, Bruxelles

    Een antieke paspop op gietijzeren voet.

    Un mannequin antique sur un socle en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #480

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,43 ct. EVVS1.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,43 ct. EVVS1.
    No longer available
    Dim. 3,22 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #649

    “Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Een Amsterdamse gravure door Carolu Allard. Mogelijk XIXe eeuwse herdruk naar de XVIIe eeuw.

    “Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Une gravure d'Amsterdam par Carolu Allard. Peut-être une réimpression du 19e siècle d’après le 17e siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #309

    Vier Engelse prenten met vogels in notenhouten lijsten: - Morineplevier - Vorkstaartplevier - Kemphaan - Tureluur

    Quatre gravures anglaises avec des oiseaux dans des cadres en noyer : - Dotterel - Pluvier à longue queue - Combattant varié - Chevalier gambette
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #282
    M. Sannen

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée '52.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More