Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
Emile Carlier

“La bonne recette”. Een bronzen beeld.

“La bonne recette”. Une statue en bronze.
Dim. h: 68 cm
SKU: 2501220161.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #161
Estimate: € 2200 / 2400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #215
    Lalique, France

    Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.

    Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.

    Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.
    No longer available
    Dim. 115x110x210cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #452
    Salvador Dali

    “Flora Dalinea.” Een paar kleurenetsen. Beide genummerd 276/350.

    “Flora Dalinea.” Une paire d'eaux-fortes en couleurs. Toutes deux numérotées 276/350.
    No longer available
    Dim. 47 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #279
    C. Booij

    “Waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Pompe à eau. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #698

    Een opgezette eekhoorn op wandbevestiging.

    Un écureuil empaillé sur une plaque murale.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #366

    Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.

    Deux petites carpettes en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #694

    Een recente staande klok in houten kast.

    Une horloge grand-père récente dans un coffret en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #160

    Een 18 K wit en geelgouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt Fope.

    Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec bracelet assorti. Marqué Fope.
    No longer available
    Dim. 63,10 g
    Estimate: € 2200 / 2500
  • #55

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un vase en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #664

    “Landschappen”. Een paar Japanse aquarellen op papier. Medio XXe eeuw. Gesigneerd.

    “Paysages”. Paire d'aquarelles japonaises sur papier. Milieu du XXe siècle. Signées.
    No longer available
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #71

    Een antieke wereldbol op drie leeuwenpootjes. Parijs, gesigneerd.

    Un globe antique sur trois pattes de lion. Paris, signé.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #535

    Een witgelakt vintage designbureau met ladeblok.

    Bureau design vintage laqué blanc avec caisson à tiroirs.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More