Other lots in this auction
-
#195Banci, FirenzeEen metalen luchter met groen marmermotief en met zes vergulde lichtarmen, eindigend in gesatineerde glazen kapjes.
Lustre en métal à motif de marbre vert et à six bras de lumière dorés, terminés par des abat-jour en verre satiné.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 300 / 500 -
#617Een schaal van geglazuurd terracotta met bladerdecor. Onderaan gesigneerd.
Un bol en terre cuite vernissée à décor de feuilles. Signé en bas.No longer availableDim. 8 x 28 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#111“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#558Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableDim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#257Een decoratief Engels percussiegeweer. Met munt van George VI.
Un fusil à percussion anglais décoratif. Avec pièce George VI.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 100 / 120 -
#245Lalique, FranceEen kikker en een galopperend paard van gekleurd en gesatineerd kristal. Beide gemerkt.
Une grenouille et un cheval au galop en cristal coloré et satiné. Les deux poinçonnés.No longer availableDim. h: 8 - 11,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijt. Kaschmar.
Un tapis persan noué à la main. Kaschmar.No longer availableDim. 345 x 246 cmEstimate: € 300 / 500 -
#336Een paar mahoniehouten stoelen.
Une paire de chaises en acajou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#316Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.
Une table basse ronde et profilée en ronce de noyer Chippendale reposant sur des pieds griffes.No longer availableDim. Ø 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#629Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Le Matin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 25/150.
“Le Matin”. Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 25/150.No longer availableDim. 24 x 45 cmEstimate: € 85 / 100 -
#404Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de ferme. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#652Drie Chine-de-commandeborden, versierd met bloemendecors. Eén gaaf en twee met barst en randschilfers. Omstreeks 1800.
Trois assiettes de Chine-de-commande, ornées de décors floraux. Une intacte et deux avec fêlures et éclats. Circa 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 80




