Other lots in this auction
-
#406Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.No longer availableDim. 201 x 117 cmEstimate: € 40 / 60 -
#521Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 140 / 160 -
#36Een gefineerd bijzetkastje in Régencestijl.
Meuble d'appoint en placage style Régence.No longer availableDim. h:73 cmEstimate: € 35 / 45 -
#45“Zeefantasie”. Een Murano sierobject van kleurloos glas met meerkleurige inclusies.
“Fantaisie marine”. Objet décoratif de Murano en verre transparent avec inclusions multicolores.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#90Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden bolletjes en slot van twee kleuren goud.
Un collier de perles avec des perles en or jaune 18 carats et un fermoir en or bicolore.No longer availableDim. 27,15 gEstimate: € 350 / 450 -
#192Mobili ColomboEen gelakte brede spiegel met gebroken fronton en versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie en met vergulde monturen.
Grand miroir laqué à fronton brisé et orné de décorations peintes à la main en imitation de malachite et de cadres dorés.No longer availableDim. 110 x 200 cmEstimate: € 400 / 600 -
#282M. Sannen“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée '52.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 180 -
#365Royal BochEen beer van rood geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue.
Un ours en faïence émaillée rouge dessiné par Rik Delrue.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35 / 45 -
#411Twee houten vruchtbaarheidspoppen gemonteerd op een stuk leisteen. Ashanti, Ghana.
Deux poupées de fertilité en bois montées sur un morceau d'ardoise. Ashanti, Ghana.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Een 14 karaats geelgouden vingerhoed bezet met turkoois. In originele doos.
Dé à coudre en or jaune 14 K serti de turquoise. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 180 / 250 -
#528Een rechthoekige chromen salontafel met twee gefumeerd glazen bladen.
Une table basse rectangulaire chromée avec deux plateaux en verre fumé.No longer availableDim. 37 x 130 x 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#259“Hoeve bij een water”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Ferme au bord de l'eau. Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 100 / 180




