Similar lots by type
-
#459
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10/15 -
#109
“Zicht op Venetië”. Potloodtekening op papier. Draagt handtekening Jacques Carabain.
“Vue de Venise”. Dessin au crayon sur papier. Porte une signature: Jacques Carabain.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#444
“Staand naakt”. Aquarel op papier.
“Nu debout”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#764
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.No longer availableDim. 57 x 97 cmEstimate: € 100/120 -
#304Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950
“De kunstschilder”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.
“Le peintre”. Fusain et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#659
“Kerkhofpoort”. Inkt op papier. Niet gesigneerd.
“Porte de cimetière”. Encre sur papier. Non signé.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 20/25 -
#504
“Provençaals havenzicht”. Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Port provençal”. Huile sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 20/40 -
#724Theo Blickx
“Staand naakt”. Tekening op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Dessin sur papier. Signé.No longer availableDim. 32 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#44Godeau
“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#462
“Het genot van waaiers”. Een Chinese gouache op rijstpapier.
“La joie des éventails”. Gouache chinoise sur papier de riz.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#749
Een architecturale studie. Aquarel op papier. Omstreeks 1900.
Etude d’architecture. Aquarelle sur papier. Vers 1900.No longer availableDim. 56 x 88 cmEstimate: € 50/80 -
#799
“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#92Arthur Perry
“De Britse cavalerie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1899.
“Cavalerie britannique”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1899.No longer availableDim. 26 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#774Herman Standaert
“Dreef”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#209Balfoort (?)
“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#324
“Boeren bij een hoeve in een landschap”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘FLS’ en gedateerd 1642.
“Paysan devant une ferme dans un paysage”. Aquarelle sur papier. Monogramme FLS et date 1642.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 300/400 -
#234Collet
“Portret van een dame.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Portrait de dame”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 113 x 83 cmEstimate: € 120/180 -
#662Alicia RymowiczPeriod: Kazan, 1907
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25/35 -
#124
“De schapenhoeder”. Pastel op papier op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Le berger”. Pastel sur papier collé sur toile. Illisiblement signé.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#381
Gedeelte glasservies met mondgeblazen en gegraveerde glazen. Omstreeks 1930. 29 stuks.
Partie de service à verres soufflés à la bouche et gravés. Vers 1930. 29 pièces.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#737
“Was wirklich geschah. Malmedy, 17 Dezember 1944”. Gerd J. Gust Cuppens. Ed Grenz-Echo. Eupen, 1989.
“Was wirklich geschah. Malmedy, 17 Dezember 1944”. Gerd J. Gust Cuppens. Ed Grenz-Echo. Eupen, 1989.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#127Charolles
Drie borden van meerkleurig Frans aardewerk, versierd met agrarische taferelen op het plat. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Trois assiettes en faïence française polychrome décorées de scènes paysannes sur le plat. Vers 1900. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#409
“Kat op vuilnisbak”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd V.G.
“Chat sur la poubelle”. Huile sur toile. Monogramme V.G.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#576
Een lange buffetkast met gebeeldhouwd eikenhout met vier deuren en twee laden.
Buffet long en chêne sculpté à quatre portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 108 x 226 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#394Richly
“Winters zicht met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#291Bequet
Een lot aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van vogels met vergulde details, bestaande uit drie eironde vazen, een dekselvaas en een schelpvormige dekseldoos. Allen gemerkt.
Lot de faïences décorées en bleu et blanc d’oiseaux. Détails dorés. Comprenant trois vases ovoïdes, une potiche et une boîte couverte en forme de coquille. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#173
Een bestek van verzilverd metaal, versierd met een Lodewijk XIV-motief. Compleet voor twaalf personen en in bestekkoffer.
Couvert en métal argenté décoré d’un motif Louis XIV. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#481Christofle
Een schotel, een grote en een kleine kom van meerkleurig en verguld porselein uit de reeks ‘Orientalys’. Onderaan gemerkt.
Un plat, un grand et un petit bol en porcelaine polychrome et dorée de la série “Orientalys”. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Zicht op het Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du bois de Soigne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 50/80 -
#314Herman VerbaerePeriod: 1906-1993
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
“Paysage des polders”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1962.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#826
Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80/100