Other lots by Mallentjer
Similar lots by type
-
#544P. Heekers
“Drie generaties”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
“Trois générations”. Pastel sur papier. Signé et daté 1911.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#760
Een reeks van zes aquarellen met betrekking tot Venetiaanse carnavalskledij.
Une série de six aquarelles en relation avec les vêtements de carnaval de Venise.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#2
Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.
Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.No longer availableDim. 33,5 x 22,5Estimate: € 40/60 -
#559Hilde Hendrickx
“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#720Hilde Hendrickx
Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 33 x 31 & 32 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#334Marie Michel Henry
“Stilleven met rozen in Delftse jardinière”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, fleurs dans une jardinière de Delft”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 160/220 -
#222P. Alechinsky
“filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.
“filmexprmntlfilm”. Une affiche de cinéma de 1964 à Knokke.No longer availableDim. 59 x 84 cmEstimate: € 40/50 -
#42Marie Michel Henry
“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Charrue”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#154
“Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#314Blanche OdinPeriod: 1865 - 1957
“Stilleven met bloemen op een boek”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, fleurs sur un livre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 600/800 -
#374R. Terheyen
“Windstilte”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.
“Accalmie”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1950.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 30/60 -
#364Théodore VerschaerenPeriod: 1874 - 1937
“Studietekening van een vrouw”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
“Etude d’une femme”. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#224P. Alechinsky
“Derrière le miroir nr 250”. Een lithografie.
“Derrière le miroir n° 250”. Une lithographie.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 50/70 -
#362Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Boerenkoppel op het veld”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd.
“Couple de fermiers aux champs”. Aquarelle et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#229Panamarenko
“Panamarenko , Pastille” . Een litho van een ontwerp voor een affiche van een tentoonstelling te Antwerpen. Achteraan met stempel, gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren vooraan.
“Panamarenko, Pastille”. Une lithographie d’un croquis d’une affiche d’exposition à Anvers. Avec cachet au dos, signée et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 46 x 59 cmEstimate: € 40/50 -
#64Louis Camerlynckx
“Jongensportret”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Portrait de jeune homme”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#465
Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#52Marie Michel Henry
“Stilleven met bloemen en vaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, vase et fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#244Marie Michel Henry
“Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, pivoines”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#289Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944
“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400/500 -
#219Appel
Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘82 en genummerd op 90 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée, datée ‘82 et numérotée sur 90 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 64 cmEstimate: € 20/30 -
#34Deheereweghe
“Schip in het droogdok”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Navire en cale sèche”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#372August Gillé
“Vrouwenportret”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Une Sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#689Armand Rassenfosse
“Naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
“Nu”. Dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 6à/100
Other lots in this auction
-
#435
Twee missalen, waarvan één met ivoren omslag.
Deux missels, dont un avec une couverture en ivoire.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#528
Een netsuké “Rat”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.
Netsuké “Rat”. Japon, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#24Constant Simon
“Poortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“Porte”. Huile sur toile. Signée et datée illisiblement.No longer availableDim. 33 x 56 cmEstimate: € 300/400 -
#401
Een lot voorwerpen van cloisonné op koper, bestaande uit twee uiltjes en een ei, versierd met bloesems in het decor.
Un lot d’objets en cuivre cloisonné, comprenant deux hiboux et un oeuf, décoration de floraisons.No longer availableDim. h: 8 & 20 cmEstimate: € 30/50 -
#322Lucien Maxime RoubinetPeriod: °1926
“Alpendorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“ Village des Alpes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#633
“Wijze” & “Boeddha van voorspoed”. Een paar beelden van gesculpteerd Chinees hout.
“Sage” & “Bouddha de prospérité”. Deux statues en bois sculpté chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#737
“Brugge en de tapijtkunst”. Guy Delmarcel & Erik Duverger. 1987.
“Brugge en de tapijtkunst”. Guy Delmarcel et Erik Duverger. 1987.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#146
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.
Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 200/240 -
#91
Een zilveren communieset in etui: een servetring en een tweedelig bestek. Belgische keuren.
Garniture de baptême en argent, dans son étui. Anneau de serviette et deux pièces de couvert. Poinçons belges.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#328
Een schotel en een bord van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. De eerste gemerkt ‘Carltonware’, het andere van Wedgewood naar een ontwerp van Clarice Cliff.
Un plat et une assiette en faïence polychrome à décor de fleurs. Le premier marqué Carltonware, l’autre par Wedgewood d’après un modèle de Clarice Cliff.No longer availableDim. b: 32 & Ø: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#77
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit drie vazen en een cachepot.
Lot de faïences flamandes, comprenant trois vases et un cache-pot.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80/120 -
#471
Een huisaltaartje en diverse siervoorwerpen naar de Ming-dynastie. Chinees werk.
Petit autel domestique et divers objets de décoration en grès d’après la dynastie Ming. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40/60