#77DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
#215Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd en genummerd M. 46/150.
#670Een 18 kt geelgouden ring bezet met robijn canochon van +- 3,70 ct.
An 18k yellow gold ring set with approximately 3.70 ct cabochon ruby.No longer availableDim. 17,27 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#297Een Vlaams aardewerken vaas met vlinder in het decor.
A Flemish earthenware vase with butterfly in the decor.No longer availableDim. 43 x Ø22cmEstimate: € 60 / 80 -
#499August GilléPeriod: 1892 - 1982“Abstracte compositie”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Bovenaan gesigneerd.
#272Constant Leemans“Achterpoortje.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Backdoor." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 160 / 240 -
#96Een houten marqueterie buikkastje met 3 laden, verguld bronzen ornamenten en wit marmeren blad.
#131Royal Dux“2 zusjes met hond”. Een grote Royal Dux groep, model 757. Vroeg 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
#430Een parelhalssnoer met een 14 kt geelgouden slot bezet met pareltjes.
A pearl necklace with a 14kt yellow gold clasp set with pearls.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#304Maurice De Korte“Hoevezicht met molen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1960.
#148Delvaux“Model Amitié”. Een zwart lederen rugzak met certificaat.
#600Een 18 kt witgouden spiraalvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt white gold spiral ring set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 1400 / 1500