#266
Een eikenhouten secretaire met 3 laden binnenin.
#572
Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#693
#220
#437W. GERMANY
Een lot van 5 vintage Duits aardewerken vazen. Diverse modellen en kleurpallet.
#151
Een vuurvergulde schouwklok met een beeld van een ridder met kroon in wapenuitrusting, vermoedelijk Frans werk, tijdperk Louis-Philippe.
A fire-gilded mantel clock with a statue of a knight wearing a crown in armor, presumably a French piece from the Louis-Philippe era.No longer availableDim. 47 x 37 x 13 cmEstimate: € 350/500 -
#597
#632
“Bloemenstilleven in glazen vaas.” Olieverf op board. Gemonogrammeerd W.S. Gedateerd 1922. Toegeschreven aan Walter Sauer.
"Flower still life in glass vase." Oil on board. Monogrammed W.S. Dated 1922. Attributed to Walter Sauer.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#29
“Kadezicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#139
Een vergulde spiegel en console met marmer. Versierd met miniaturen. Rijkelijk gedecoreerd.
#673
A pair of chrome candlesticks/table lamps from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 30/50