Similar lots by type
-
#764Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#792Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#442Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#449"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableDim. 25 x 22 cm -
#769Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532Leo BervoetsPeriod: 1892 - 1978“Circus”. Pastel op papier. Toeschrijving op de verso.
“Cirque”. Pastel sur papier. Attribution au verso.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#464Een geometrische tekening, inkt en potlood op papier. Draagt een handtekening en gedateerd ‘75’.
Dessin géométrique, encre et crayon sur papier. Porte une signature et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#462Jef De Coninck“Vlassenbroek”. Drie studies, inkt op papier. Allen gesigneerd.
“Vlassenbroek”. Trois études en encre sur papier. Les trois signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#249Leonid FrechkopPeriod: 1897-1982“Portret van een oude dame”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait d’une vieille dame”. Lavis sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#531Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Coffre en noyer ancien sur pieds patins.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#202Devolderd - Dierckx, TurnhoutEen oude brandkast. Met marmeren blad.
Vieux coffre-fort à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 120 / 200 -
#414Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
Petit miroir en verre de Venise formant cabinet à suspendre.No longer availableDim. 36 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#601“Koppel”. Een gietijzeren tuinbeeld.
‘Couple”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 260 / 300 -
#637Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableDim. h: 14 - 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#194“Carnaval te Oostende”. J. Ensor. - Zeldzame affiche met officiële zegels van de stad en met justificatie op keerzijde.
“Carnaval à Ostende”. J. Ensor. Affiche rare avec timbres officiels de la ville et avec justification au verso.No longer availableDim. 55 x 30 cmEstimate: € 400 / 500 -
#576NaïnEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 300 / 500 -
#695Een antieke Franse mahoniehouten canapé.
Canapé ancien en acajou. Travail français.No longer availableDim. b: 186 cmEstimate: € 180 / 240 -
#613Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#368Een opengewerkte siervaas van Parijs’ porselein met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Vase ajouré en porcelaine de Paris à décor doré et polychrome de fleurs peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#592Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440

