Similar lots by type
-
#532Leo BervoetsPeriod: 1892 - 1978“Circus”. Pastel op papier. Toeschrijving op de verso.
“Cirque”. Pastel sur papier. Attribution au verso.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#764Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#792Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#769Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462Jef De Coninck“Vlassenbroek”. Drie studies, inkt op papier. Allen gesigneerd.
“Vlassenbroek”. Trois études en encre sur papier. Les trois signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#442Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#464Een geometrische tekening, inkt en potlood op papier. Draagt een handtekening en gedateerd ‘75’.
Dessin géométrique, encre et crayon sur papier. Porte une signature et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#449"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableDim. 25 x 22 cm -
#249Leonid FrechkopPeriod: 1897-1982“Portret van een oude dame”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait d’une vieille dame”. Lavis sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#338Drie verschillende clowns van meerkleurig Muranoglas.
Trois différents clowns en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#70Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,35 ct. Eén steentje ontbreekt.
Bague en or jaune et blanc 18 K sertie de brillant ayant un poids total de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,35 ct. Une petite pierre manque.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 500 / 600 -
#493Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 85 -
#226Een eikenhouten meubel met twee maal twee deuren, versierd met cassettes in Spaanse stijl. Als basis vroeg XVIIIe eeuws.
Meuble en chêne à quatre portes, superposées deux par deux. Ornementation dans le goût Espagnol. Probablement construit à partir d’éléments du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 164 x 144 x 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#495Diverse munten: België: 500 BEF, 150 jaar onafhankelijkheid (8 st); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 st); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prins Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set met 4 toegangsmunten Zoo Antwerpen 1978. 10 DEM Bonn en 10 DEM Hamburg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).
Lot de pièces de monnaie et autres: Belgique: 500 BEF, 150 ans indépendance (8 p.); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 p.); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prince Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set avec 4 jetons d’entrée Zoo Anvers 1978. 10 DEM Bonn et 10 DEM Hambourg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#762Marcel Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#164“Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.
“Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#162Foucart à BruxellesEen vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.
Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 280 / 360 -
#709Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#784“Electric chair”. Een genummerde kunstprint, uitgegeven door Sunday B. Morning. 1971.
“Electric chair”. Estampe numérotée. Ed. Sunday B. Morning 1971.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 60 / 100 -
#547Twee groepjes van gesculpteerd Japans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Deux groupes en ivoire sculpté. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18,5 & 19,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#76Een recente staande klok met gelakte marqueterie.
Horloge à gaine récente laquée et marquetée.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 120 / 200

