Similar lots by type
-
#632Etienne Le ComptePeriod: °1931“Carnaval Rio”. Een gravure op papier. Een print met Artist Proof. Gesigneerd.
“Carnaval Rio”. Une gravure sur papier. Une estampe avec Epreuve d'Artiste. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#424Utagawa Kunisada IIPeriod: 1823 - 1880Een Japanse houtsnede uit de reeks “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Gesigneerd en gedateerd 1869.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#434Hiroshige en Kunisada“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1854.
“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Une estampe japonaise. Signée. Circa 1854.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582Roy Fairchild - WoodardPeriod: 1953“Tavola I”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd AP 30/45.
“Tavola I”. Une sérigraphie. Signée et numérotée AP 30/45.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 85 / 100 -
#324Léon DanchinPeriod: 1887 - 1938“Wilde eenden”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Canards sauvages. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 48 x 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#673AlessiWitmetalen schotel en coupe. Onderaan gemerkt.
Plat et coupe en métal blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 & Ø38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309Vier Engelse prenten met vogels in notenhouten lijsten:- Morineplevier- Vorkstaartplevier- Kemphaan- Tureluur
Quatre gravures anglaises avec des oiseaux dans des cadres en noyer : - Dotterel - Pluvier à longue queue - Combattant varié - Chevalier gambetteNo longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#414“Acteur met waaier en zwaard naast palankijn”. Een Japanse houtsnede. gesigneerd en gedateerd jaar van de haas (1855).
“Acteur avec éventail et épée à côté d'un palanquin”. Une gravure sur bois japonaise. Signée et datée année du lièvre (1855).No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#322Twee ingekleurde antieke gravures:- “Le Château Royal de Versailles du côté de l’Avenue de Paris”.- “Vue de la Maison Royale de Somerset avec l’église de St. Marie dans le Strand Londres.
Gravures anciennes bicolores : - Le Château Royal de Versailles du côté de l'Avenue de Paris. - Vue de la Maison Royale de Somerset avec l'église de St. Marie dans le Strand de Londres.No longer availableDim. 25,5 x 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#2PanamarenkoEen gesigneerde foto.
Une photo signée.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#683Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
Cafetière en métal argenté. Anglais, marqué en bas.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#629Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Le Matin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 25/150.
“Le Matin”. Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 25/150.No longer availableDim. 24 x 45 cmEstimate: € 85 / 100 -
#369R. Beutels“Winter in Middelburg. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Hiver à Middelburg. Huile sur panneau. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#659“Vue perspective de l’Embouchure de l’Escaut et de la Poissonnerie d’Anvers”. Een ingekleurde XIXe eeuwse gravure.
Vue perspective de l'Embouchure de l'Escaut et de la Poissonnerie d'Anvers. Une gravure coloriée du XIXème siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#444Yashu Chikanobu (Toyohara)“Hofdames”. Een drieluik, Japanse houtsneden. Gesigneerd, omstreeks 1890.
“Ladies in court”. Triptyque, gravures sur bois japonaises. Signé, vers 1890.No longer availableDim. 36 x 23,5 cmEstimate: € 90 / 130 -
#634“Vrouwelijk portret, 1916”. Een lithografie naar een werk van Amadeo Modigliani, uitgegeven door de Perna Art Studio in Milaan in 1979. Met certificaat op de verso. Genummerd 123/200.
“Portrait de femme, 1916”. Lithographie d'après une œuvre d'Amadeo Modigliani, publiée par le Perna Art Studio à Milan en 1979. Avec certificat au verso. Numérotée 123/200.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#574W.T. DaveyPeriod: 1818 - 1890“The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Een print van een kleurengravure. Naar een werk van Will Barraud.
“The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Une impression d'une gravure en couleur. D'après une oeuvre de Will Barraud.No longer availableDim. 56 x 54 cmEstimate: € 120 / 140 -
#332Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975Een lot van vijf kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Lot de cinq petites gravures. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 10 x 14,5 - 11 x 7 cmEstimate: € 500 / 70 -
#12“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#644“Map of the battle of Gettysburg. Een ingekaderde kaart.
Carte de la bataille de Gettysburg. Une carte encadrée.No longer availableDim. 33 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Femmes Dans Un Jardin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd, 117/135. Gedateerd 1977.
“Femmes Dans Un Jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée, 117/135. Datée 1977.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 320 / 380 -
#294Twee modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
Deux imprimés de mode avec des robes faites à la main. Derrière une vitre.No longer availableDim. 36 x 26 en 37 x 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#432Rik Schaefels“De terreur”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd rechts onderaan. Bijgevoegd een gravure met gesigneerd zelfportret van de kunstenaar. Ets door J.B. Michiels.
La terreur . Un dessin au crayon sur papier. Signé en bas à droite. On joint une gravure avec autoportrait signé de l'artiste. Eau-forte de J.B. Michiels.No longer availableDim. 24 x 32 & 17 x 13 cmEstimate: € 140 / 160 -
#402Zendel“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 15 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#443G. Mairos“Shona Warrior”. Een buste van serpentijnsteen. Gesigneerd.
“Guerrier Shona”. Un buste en pierre serpentine. Signé.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#187Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Un casque persan Kulah Khud à décor damassé et ciselé sur fond noir. Sur le dessus du casque convexe une pointe quadrangulaire et deux porte-aigrettes et au dos une cotte de mailles. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cm - Ø 21 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#131Een lotje zilver, bestaande uit bekertjes, schoteltjes en kopjes.
Lot d'argent, composé de gobelets, soucoupes et tasses.No longer availableDim. 560 gramEstimate: € 240 / 260 -
#345Een paar gefineerde nachtkastjes met bronzen plaquettes.
Paire de tables de chevet en placage avec plaques en bronze.No longer availableDim. 69 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#523Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#74Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Weiland”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Pâturage”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#179Een trumeau in verguld houten lijst in Louis-Philippestijl.
Un trumeau dans un cadre en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 220 / 280 -
#248Een terrine op schotel van Straatsburgs aardewerk. Vroeg XIXe eeuw.
Une terrine sur soucoupe en faïence de Strasbourg. Début XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#339R. Brunef“Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#425Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Couvercles manquants.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#86Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
Paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 200 / 220

