Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“La marche de l’humanité”. Een zeefdruk naar een werk van Roger Somville.

“La marche de l’humanité”. Een zeefdruk naar een werk van Roger Somville.

"La marche de l'humanité". Une sérigraphie d'après une oeuvre de Roger Somville.
Online only
Dim. 31 x 49 cm
SKU: 2410220200.
Categories: Grafiek, Online Only schilderijen.
Auction day: 24 October 2022 22:00
Catalogue #200
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #250

    “De aanbidding der herders”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 26/100 buiten de plaat.

    "L'Adoration des bergers". Une gravure. Signé et numéroté 26/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #264
    Ant. Sluyckx

    “Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.

    "Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22, 5 cm x 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #154

    “Chez les Trappistes”. Een lithografie naar Félicien Rops. Imp. de Ph. Ham, Bruxelles.

    Chez les Trappistes. Une lithographie d'après Félicien Rops. Imp. le Ph. Ham, Bruxelles.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #268

    “Vue prise à Bordeaux” & “Vue du Port et des chantiers du Havre”. Twee reproducties van antieke gravures.

    Vue prise à Bordeaux & Vue du Port et des chantiers du Havre. Deux reproductions de gravures anciennes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 25 & 39 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #171

    Een antiek spiegeltje in verguld houten lijst met spiegelglas.

    Un miroir ancien dans un cadre en bois doré avec verre miroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    twee prenten met geishas, een japans nachttafereel en een bruggetje in een japanse tuin. Vier ingekleurde pentekeningen op papier.

    deux estampes avec des geishas, une scène de nuit japonaise et un pont dans un jardin japonais. Quatre dessins à la plume de couleur sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 10 cm, 18 x 11 cm, 24 x 15 cm & 9 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #260

    “Portret”. Aquarel op papier. Gedateerd 1917. Met een opdracht en gesigneerd;

    "Portrait". Aquarelle sur papier. Daté 1917.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #206
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Man met handkar op besneeuwde brug”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Homme avec charrette sur pont enneigé". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #144

    “Interieur van de beurs van Antwerpen”. Een kleurenlithografie door Louis Haghe 1806 - 1885. Omstreeks 1840.

    « Intérieur de la Bourse d'Anvers ». Une lithographie en couleur de Louis Haghe 1806 - 1885. Vers 1840.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 38 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #147

    Een goud- en zwartgepatineerd frame met een prentje achter glas.

    Un cadre patiné or et noir avec une impression sous verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 52 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #274

    “Fête d’automne”. Een Japanse houtsnede. Met stempel.

    "Fête d'automne". Une gravure sur bois japonaise. Avec cachet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    Een reproductie in kader achter glas.

    Une reproduction dans un cadre sous verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 (46 x 56) cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #271
    Jan Vercammen

    “De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.

    "Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 cm x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #276
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165

    “De vier jaargetijden”. Vier reproducties naar werken van Alphonse Mucha.

    "Les quatre saisons". Quatre reproductions d'après des oeuvres d'Alphonse Mucha.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273
    Eline ‘t Sant
    Period: °1951

    “Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.

    "Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215

    Een gekleurde houtsnede. Gemonogrameerd.

    Une gravure sur bois colorée. monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #137

    “Le Franc-Maçon au XXIème siècle, ...”. Een ingekaderde affiche.

    « Le Franc-Maçon au XXIème siècle,… ». Une affiche encadrée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #140
    Julien Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Tjalk”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Tjalk". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #266
    Godon

    “Stadszicht”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 346/350 buiten de plaat.

    "Vue de la ville". Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 346/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 31 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #278

    “Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.

    "Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #146
    Pierre Paulus
    Period: 1881 - 1959

    “Mijnwerker”. Een ets. Gesigneerd in de plaat.

    "Mineur". Une gravure. Signé dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #245
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.

    "Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #136

    “Dorpszicht”. Een Kleurenlithografie. Gesigneerd.

    "Vue village". Une lithographie en couleurs. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 55 / 65

Other lots in this auction

  • #54
    Jos Bogaerts

    “Zicht op kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Vue de l'église". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1942.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15,5 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #212
    Goebel, Germany

    “Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.

    "Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #115

    Een lot bestaande uit vijf vazen van groen, wit en blauw ruw gemaakt mondgeblazen glas.

    Lot composé de cinq vases en verre soufflé brut vert, blanc et bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 26 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #138
    Val Saint Lambert

    Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.

    Un cendrier en cristal doublé vert clair. Marqué en bas. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #116

    Twee verschillende rood koperen koffiekannen. Eén zonder deksel.

    Deux cafetières différentes en cuivre rouge. Un sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #35

    Een lot van twee Boheemse kristallen vazen. Rood, en rood in de massa.

    Lot de deux vases en cristal de Bohème. Rouge, et rouge dans la masse.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #70

    Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.

    Un porte-tubes avec quatre tubes différents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #107

    Een paar verguld metalen appliques in Lodewijk XVI-stijl.

    Paire d'appliques en métal doré de style Louis XVI.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #113

    Twee wandelstokken, waarbij één met kristallen knop en één met kunststoffen paardenkopje.

    Deux cannes, une avec pommeau en cristal et une avec tête de cheval en plastique.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 89 & 94 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #152

    Een verzilverd metalen champagne-emmer.

    Un seau à champagne en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 390
  • #150

    Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.

    Un groupe sculpté en stéatite de trois oiseaux. Un oiseau collé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #73
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal.

    Coupe en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only – 24 Oktober 2022

Op Maandag 24 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday October 24th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 October 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More