Other lots in this auction
-
#682
Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H.86 cmEstimate: € 120/200 -
#149Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863
“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 6000/8000 -
#599Jef Van Tuerenhout
“Priesteres.” E.A. Zeefdruk, buiten de plaat gesigneerd.
"Priestess." EA Silkscreen, signed outside the plate.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#386NF Prestige
Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.
A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.No longer availableDim. 56 x 44 x 36cmEstimate: € 60/80 -
#497Doria
Een vintage tafellamp van metaal en amberkleurig glas. Een lichtpunt bovenaan en twee lichtpunten onderaan. (AID5264).
A vintage table lamp made of metal and amber-coloured glass. One light point at the top and two light points at the bottom. (AID5264).No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 80/120 -
#433
Een overgedecoreerd Chinees porseleinen bord met bloemendecor en vergulde accenten. Oude restauratie aan de rand. 18de eeuws.
An over-decorated Chinese porcelain plate with floral design and gilt accents. Old restoration on the edge. 18th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40/60 -
#461
Een bronzen beeldje van een danseres.
A bronze sculpted figurine of a dancer.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 225/275 -
#260
Een paar 18 karaats witgouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A pair of 18 karat white gold flower-shaped earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 850/950 -
#209Wilhelmus Van Der SalmPeriod: 1918-1985
“Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.
Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#237Marc Sleen
Een lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.
A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.No longer availableEstimate: € 220/280 -
#304
Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60/100 -
#303S.J. Hiegentlich
Drie kaarten met knopen uit het begin van de jaren zestig. Haute Couture.
Three cards with buttons from the early 1960s. Haute Couture.No longer availableEstimate: € 100/120