Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.

“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.

“La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.
Dim. h: 100 cm
SKU: 2806160699.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #699
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #684

    “Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.

    “Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #234

    Een paar liggende sfinxen van brons.

    Paire de sphinx couchés en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #577

    Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.

    Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #217

    Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.

    Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #619

    Een plaquette van steengoed, versierd met hiërogliefen en een afbeelding van de godin Isis.

    Plaquette en grès décorée d’hiéroglyphes et d’une représentation d’Isis.
    No longer available
    Dim. h: 91 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    “Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.

    “Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #679

    “Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #265
    Olivier Strelli en Naomi Campbell

    Twee eaux de toilette van 100 ml en 50 ml natural spray’s. We voegen er twee eaux de toilette “Ispahan en Folies de Saisons” van Yves Rocher aan toe.

    Deux eaux de toilette “natural spray” de 100 et de 50 ml. Nous ajoutons deux eaux de toilette “Ispahan” et “Folies de Saisons” par Yves Rocher
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #188

    Een staande figuur naar de klassieke oudheid van wit composiet. Engels werk.

    Statue en composite blanc. Classique. Oeuvre Anglais.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #575

    Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.

    Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 96 + 90 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #578

    Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.

    Une statue de jardin en bronze représentant un héron.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #552

    “L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “L’aviation”. Une statue en bronze patinée.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #608

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #251

    “Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.

    “Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #809

    Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques

    Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #736

    Een zuil van grijsgeaderd roze marmer met bronzen kapiteel en versieringen.

    Colonne en marbre rose veiné gris à chapiteau et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #155
    Valentino en Arpège

    “Fragrance speciale”. Drie vaporisators eaux de parfum van 30, 50 en 75 ml.

    “Fragrance spéciale”. Trois vaporisateurs d’eaux de parfum de 30, 50 et 75 ml.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #808

    Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XV. Quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #620

    “Cupido en Psyche met harp”. Een hoogreliëf van monochroom wit composiet.

    Cupidon et Psyché avec harpe”. Relief en composite monochrome blanche.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #486

    Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.

    Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #233

    “Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Richard K. Kron

    Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.

    Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #607

    Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.

    Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.
    No longer available
    Dim. 144 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #145
    Chanel No 5 en No 19.

    Een body lotion en een gel mousse. We voegen er een poeder voor na het bad aan toe van 150 g.

    Lotion corporelle et gel mousse. Nous ajoutons une poudre après bain de 150 g.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60

Other lots in this auction

  • #242

    Een driedelig salongarnituur van verguld hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een grote zitbank en twee armstoelen, bekleed met rood fluweel.

    Garniture de salon trois pièces en bois doré de style Louis XV. Comprenant un canapé et deux fauteuils, recouverts de velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #64
    Daniel Winkelmans

    “Kathedraal te Antwerpen”. Ets. Gesigneerd, genummerd 115/150 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.

    “Cathédrale d’Anvers”. Eau forte. Signée, numérotée 115/150 et daté ‘93 hors planche.
    No longer available
    Dim. 23?5 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #356

    Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.

    Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.
    No longer available
    Dim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #56

    Een oude lessenaar van eikenhout met klapblad.

    Un vieux lutrin en chêne.
    No longer available
    Dim. b: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    Een schijf gepetrifieerde boomstam.

    Morceau d’un arbre pétrifié.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #293

    Een putto van monochroom wit porselein. Herstelling aan de vleugel.

    Putto en porcelaine monochrome blanche. Réparation à l’aile.
    No longer available
    Dim. H 13,5 cm
    Estimate: € 24 / 30
  • #334

    “Zicht op Purmamarca”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Scalisi’ en gedateerd ‘83.

    “Vue de Purmamarca”. Huile sur panneau. Signé Scalisi et daté ‘83.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #183

    “Madonna met kind”. Een barokke beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. Beschadigingen. XVIIIe eeuw.

    “Vierge à l’Enfant”. Sculpture baroque en bois sculpté et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #175
    A.M.C.

    Lampetstel van zachte pasta.

    Garniture de lavabo en pâte tendre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #433

    Een Duitse zwaardbajonet met zaagrug. Gemerkt ‘Erfurt’. 1915.

    Baïonnette allemande à lame à dents de scie. Marque Erfurt. 1915.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #667

    Een antieke hoofdbescherming van een paardenharnas van ijzer.

    Protection de tête de cheval en fer, ayant fait partie d’une armure ancienne.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #549

    Een bronzen lampenvoet met een kapje van glas in lood in de vorm van een boom.

    Pied de lampe en forme d’arbre en bronze à abat-jour en vitrail.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More