Other lots by Dali
#519Salvador Dali“Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.
#109Salvador Dali“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
"Inferno chant 15". Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 250 / 350
#63“De kus”. Een bronzen beeldje naar het werk van Rodin. Met gieterijstempel.
#67Lupo, BarcelonaEen handtas van beige leder met portemonnee. In stofzak.
#90Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,31 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 480 / 550 -
#201Een paar rood marmeren cassolettes met verguld bronsbeslag.
#314Een houten doosje met smeedijzeren hengsel, mogelijk deels XVIIde eeuw, evenals een antieke geitenbel met halsband van hout en leder en met benen klepel, gemonogrammeerd L.F. en eveneens deels XVIIde eeuw.
Une boîte en bois à anse en fer forgé, peut-être en partie du XVIIe siècle, ainsi qu'une ancienne cloche de chèvre à collerette en bois et cuir et un battant en os, monogrammée LF et faisant également partie du XVIIe siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#532Hendrik Vader“Vissers op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#342Een diorama in veelhoekig koepeltje van glas in lood.
#312Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
#511Een kubistisch bronzen aapje. Art deco beeldje.
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500 / 800