Other lots by Langaskens
-
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“L’ami des oiseaux”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.
”L’ami des oiseaux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 67/100 hors planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#454Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#791
Een mahoniehouten tafel met zes gedraaide poten en zes bijhorende stoelen. Zes verlengbladen.
Une table en acajou à six pieds torsadés et six chaises assorties. Six allonges.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#844
Een lot boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.- “Het bezielde landschap”. P. Bonnechere.- “Tuinen van Leden”. P. Hill- “Architecturale gehelen in het Brussels gewest”. Christian Spapens- Grondbeginselen van de geschiedenis der bouwkunst”. A. Van Houcke.- Valentin Vaerwyck”. F. De Smet- “Herman Wouters glazenier”.- “Horta. Van Art nouveau tot modernisme”. F. Aubry- “Cornelis Floris”. H. Devisscher- “Hans Vredeman de Vries en de renaissance”. H. Borggrefe.- “Tot cier(..)
Un lot de livres portant sur l’architecture et l’architecture de jardin.- “Het bezielde landschap”. P. Bonnechere.- “Tuinen van Leden”. P. Hill- “Architecturale gehelen in het Brussels gewest”. Christian Spapens- Grondbeginselen van de geschiedenis der bouwkunst”. A. Van Houcke.- Valentin Vaerwyck”. F. De Smet- “Herman Wouters glazenier”.- “Horta. Van Art nouveau tot modernisme”. F. Aubry- “Cornelis Floris”. H. Devisscher- “Hans Vredeman de Vries en de renaissance”. H. Borggrefe.- “Tot(..)No longer availableEstimate: € 30/50 -
#220
“Krugerrand”. Een 22 karaats geel gouden munt. Zuid-Afrika. 1977. Fine gold. 1 0Z. In afgesloten hoesje.
”Krugerrand”. Une pièce en or jaune 22 ct. Afrique du Sud, 1977. Or fin. 1 OZ. Dans un étui.No longer availableDim. 35,15 g Ø 3 cmEstimate: € 700/1000 -
#742
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie paar verschillende vazen. Restauraties en barsten.
Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, comprenant trois paires de vases différents.No longer availableDim. h: 22, 30 & 31 cmEstimate: € 40/50 -
#338
Een lot van vier presse-papiers van facetgeslepen glas met meerkleurige bloemen.
Un lot de quatre presse-papiers en verre taillé en facettes, décoration de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 7 - 9 cmEstimate: € 80/120 -
#210
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een druppelvormige saffier van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de diamants ayant un poids total de +- 0,60 ct. et un saphir en forme de larme de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 850/950 -
#117
Drie verschillende borstels van sterling zilver en schildpad.
Trois brosses différentes en argent sterling et écaille.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#567
Een bronzen Boeddha op een vogel.
Un Bouddha en bronze sur un oiseau.No longer availableDim. h.28 cmEstimate: € 360/380 -
#501
Een Chinese porseleinen dekselvaas.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. Ø 46,50 cmEstimate: € 120/200 -
#589
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Bogart’.
”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Bogart’.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 320/380 -
#541
Een blauwe porseleinen bloempot. Chinees werk.
Un pot à fleurs en porcelaine bleue. Travail Chinois.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 220°/240 -
#575
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 306 x 201 cmEstimate: € 200/300