Similar lots by type
-
#842Gerard & Leonard Valk“Africa”. Een oude ingekleurde kaart. Omstreeks 1700.
”L’Afrique”. Une carte ancienne mise en couleurs. +- 1700.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#804”De haven van Antwerpen”. Een lithografie.
”Le port d’Anvers”. Une lithographie.No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#569“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160 / 180 -
#472“Landschap”. Een ingekleurde Japanse houtsnede uit een boek. Omstreeks 1900.
”Paysage”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs venant d’un livre. +- 1900.No longer availableDim. 24 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#822Takejiro Hasegawa“Carpenters” & “Street scene”. Twee Japanse houtsnedes op crêpon uit de reeks “Pictures of Japanese life”. Gesigneerd. 1904.
”Carpenters” & “Street scene”. Deux gravures sur bois japonaises sur crépon, venant de la série ‘Pictures of Japanese life’. Signées et datées 1904.No longer availableDim. 18 x 15 cm x2Estimate: € 60 / 80 -
#824M Langaskens‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.
”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#570“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160 / 180 -
#849Een Japanse surimono (wenskaart) met een landschap en een bloeiende struik. XXe eeuw. Met twee stempels
Un Surimono (carte de voeux) japonais, paysage et arbuste en floraison. XXème siècle. Avec deux timbres.No longer availableDim. 19,5 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#134Roger Somville“Au café”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Au café”. Une eau-forte, épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 41 x 50 cmEstimate: € 160 / 180 -
#760“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100 -
#594“Vouloir qu’elle soit morte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 4/’80.
”Vouloir qu’elle soit morte”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 4/’80.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 250 / 280 -
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenzicht” en “Arbeider”. Twee tekeningen op papier. Beide Gesigneerd.
”Vue portuaire” & “ Ouvrier”. Deux dessins sur papier. Signés.No longer availableDim. 23 x 33 & 13 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#834J Severin“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#432“De overwinning der Stad Lier...”, “Castellum Anderstadt” & “Monasterium Nazareth”. Drie oude gravures.
”La victoire de la Ville Lier”, “Castellum Anderstadt” & “Monasterium Nazareth”. Trois anciennes gravures.No longer availableDim. 12,5 x 18 & 11,5 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#539Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsnedes op rijstpapier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs sur papier de riz. Signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#799Twee interieurs van herenwoningen, kleurengravures. Beide gesigneerd en resp. genummerd 45 & 86/300 buiten de plaat.
Deux gravures en couleurs, représentation de maisons de Maître. Signées et numérotées 45 & 86/300 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#724“Personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#469Carle Vernet“Paarden”. Een lithografie door Delpech in mahoniehouten kader. Gesigneerd binnen de plaat. Bijgevoegd een Franstalig boek over de kunstenaar uit 1925.
”Chevaux”. Une lithographie par Delpech dans encadrement en acajou. Signée dans la planche. Nous ajoutons un livre (français) sur l’artiste, 1925.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#369Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Rokende man” en “Vrouw met pop”. Twee gouaches op papier. Beide gesigneerd.
”Homme qui fume” & “ Femme et poupée”. Deux gouaches sur papier. Signés.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 100 / 140 -
#382Anna BochPeriod: 1848 - 1936“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#352“Vrouwenportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Anton Pieck’.
”Portrait de femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature ‘Anton Pieck’.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#272“Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3me Fête Flamande”. Twee gravures van J. Ph. Le Bas naar werken van David Teniers. In XIXe eeuwse lijsten.
”Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3ème Fête Flamande”. Deux gravures par J. PH. Le Bas d’après des oeuvres par David Teniers. Encadrements du XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 200 / 250 -
#759“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100 -
#412Frans Van ImmerseelDrie spreuken in een kader. Allen gesigneerd.
Trois dictons sous cadre. Signés.No longer availableDim. 3 x (20 x 12 )cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#825SwarovskiEen treintje van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een locomotief, een kolenwagon, personenwagon, tankwagen en een containerwagon. Op houten treinspoor. Bijgevoegd een brugboog en een kristallen belletje.
Un petit train en cristal taillé incolore, comprenant une locomotive, un wagon à charbon, un wagon pour voyageurs, un wagon à combustible et un wagon conteneur. Sur rails en bois. Nous ajoutons un pont et une clochette en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#376Een mahoniehouten kaarttafeltje met gedraaide poten en een klapblad, bekleed met vilt.
Une table à cartes à pieds torsadés et un abattant. Revêtement en feutre.No longer availableDim. (83 x 40) x 2Estimate: € 80 / 120 -
#800Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#267Een gepolychromeerd houten schommelvarken.
Un cochon à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#605Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
Une table de poterie style Louis XV.No longer availableDim. 77 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#103“Jagende leeuwen” Een groep van porselein. Gemerkt: Royal Dux.
”Lions qui chassent”. Un groupe en porcelaine. Marque: Royal Dux.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 100 / 140 -
#888Een houten bureau met drie laden, de poten versierd met vergulde kapitelen.
Un bureau en bois à trois tiroirs, pieds décorés de capitales dorés.No longer availableDim. 150 x 83 cmEstimate: € 250 / 400 -
#585Twee vierdelige Inro’s uit gesculpteerd buxushout.
Deux Inro en quatre parties en bois de buis sculpté.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120 / 140 -
#250Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale solitair van ± 1,88 ct. Color KP2.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et un solitaire central de ± 1,88 ct. Couleur KP2.No longer availableDim. 3,77 gEstimate: € 3600 / 3800 -
#902Gedeelte glasservies van kristal.
Une partie d’un service de verres en cristal.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#345Een eikenhouten commode in Régencestijl met drie laden. Bovenkant ligt getrokken.
Une commode en chêne style Régence à trois tiroirs. La partie supérieure légèrement courbée.No longer availableDim. 80 x 124 x 55 cmEstimate: € 100 / 140 -
#730Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,86 gEstimate: € 200 / 300

