Similar lots by type
-
#691Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 65/75 -
#598
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250/300 -
#507
Een paar voorstellingen van Boeddha van deels verguld brons.
Une paire de représentations de Bouddha, partiellement en bronze doré.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#151
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#643
“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
”Shiva dansante”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#268M. Wallaert
“Christa & Frieda”. Een beeldengroep van terracotta. Gesigneerd.
”Christa & Frieda”. Un groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#233
“Moeder met kind”. Een gepatineerd plaasteren beeld op marmeren voetstuk.
”Mère et enfant”. Une statue en plâtre à patine sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#201E. Laurent
“Vissersvrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Femme de pêcheur”. Une statue en bronze à patine dorée. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550/600 -
#271A. Fagotto
“Belgische leeuw”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Lion belge”. Une statue en terre cuite à patine. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 1200/140 -
#622
Een modern stenen hoofd.
Une tête moderne en pierre.No longer availableDim. h:Estimate: € 550/600 -
#153
Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.
Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200/220 -
#208
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#634
Een modern kunstwerk van onyx.
Une oeuvre en onyx moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 850/900 -
#437
“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
”The seven Swabians”. Un groupe en bois polychrome.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 40/50 -
#677
Twee Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes in hout met kralen. Bijgevoegd een derde etnisch beeldje.
Deux poupées de fertilité en bois et perles du Niger. Nous ajoutons une petite statue.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#433
“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
”Homme et âne”. Un groupe en terre cuite.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#667
Een ceremonieel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre de cérémonie en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 65/75 -
#733
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#647
Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Un Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#668Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65/75 -
#241Capodimonte
“De jager”. Een groep van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.
”Le chasseur”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#91
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
”Nu féminin”. Une statue en bronze. Pas de signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#223
“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.No longer availableDim. h: 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#673
Een waterbuffel en een Geisha van gesculpteerd jade. Op houten sokkels.
Un buffle d’eau et une geisha en jade sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#595
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 250/350 -
#55
Twee verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen bezet twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Deux différentes boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#737
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 55/65 -
#27
“Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.
”Sport trainer”. Ancien jouet dans emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#623
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden in reliëf. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de pièces précieuses en relief. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180/220 -
#649
Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement doré en bois.No longer availableDim. 82 x 56 cmEstimate: € 40/50 -
#732Collignon
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#458
Een Sint-Jozef met kind van meerkleurig biscuit. Onder stolp.
Un Saint Joseph avec enfant en biscuit polychrome. Sous cloche.No longer availableDim. h: 46 cm (stolp)Estimate: € 40/60 -
#503
Een kraagvaas en een bord van meerkleurig Imari-porselein. Eind XIXe eeuw.
Un vase à col et une assiette en porcelaine d’Imari polychrome. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm; Ø: 22 cmEstimate: € 60/100 -
#514
“Meisjes met bloemen”. Olieverf op doek.
”Filles et fleurs”. Huile sur toile.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#84Jan CockxPeriod: 1919 - 1980
“Schepen in een haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 94 cmEstimate: € 120/200 -
#424
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60/100