Similar lots by type
-
#211Een gefineerd en deels zwartgelakt kruisbeeld. Met zes reliekhoudertjes.
Crucifix en placage et en partie laqué noir. Avec six reliquaires.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 120 / 200 -
#107Andreas MussnerEen gepolychromeerd houten beeld.
Une statue en bois polychrome.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#338Een stenen paraplukoker met vier houten wandelstokken.
Un tube à parapluies en pierre avec quatre cannes en bois.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#339Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.
Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.No longer availableDim. h: 64 & 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#195Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.
Deux saints finement sculptés.No longer availableDim. h: 41 & 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#503Vier diverse paarden. Twee bronzen, één van smeedijzer van de hand van Laure Frankinet (°1955) en een klein ivoren paardenhoofdje.
Quatre chevaux différents. Deux bronzes, un en fer forgé de Laure Frankinet (°1955) et une petite tête de cheval en ivoire.No longer availableDim. H:5-35cmEstimate: € 200 / 240 -
#493Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.No longer availableDim. H:11-26cmEstimate: € 60 / 100 -
#488Een kleine bronzen Boeddha met naga. Cambodja.
Un petit Bouddha en bronze avec naga. Cambodge.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Een houten vogelkooi met gebeeldhouwd pagodedak.
Une cage à oiseaux en bois avec un toit en pagode sculpté.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 120 / 200 -
#485Houten Mariabeeldje met zilveren kroontje. Schade aan de duim.
Statue en bois de Marie avec couronne d'argent. Dégât au pouce.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Een gebeeldhouwd eikenhouten Christushoofd.
Une tête de Christ en chêne sculpté.No longer availableDim. 50 x 32 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#536Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#63Houten heiligenbeeld. Circa 18e eeuw. Arm manco.
Statue sainte en bois. Vers 18e siècle. Bras manque.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#560Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75 / 100 -
#568F. Dierickx“Familie”. Een gesculpteerd houten beeld. Op onderzijde gesigneerd en gedateerd ‘68.
"Famille". Une statue en bois sculpté. Signée et datée '68 en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 140 -
#601Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#410Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre africaine en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#668Een houten reisscribaan met lederen schrijfblad.
Un scriban de voyage en bois avec une surface d'écriture en cuir.No longer availableDim. 23 x 35 x 15 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#588Een Duitse kunststoffen pop met wollenkleertjes. Medio XXe eeuw.
Une poupée en plastique allemande avec des vêtements en laine. Milieu XXe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#290Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 600 / 650 -
#514Robert Boudry“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs, fruits et légumes". Huile sur toile. Attribuée à, mais non signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 90 / 120 -
#672Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
Une coupe design en verre gris fumé et un petit vase. Les deux marqués. Conception par Lutken.No longer availableDim. h: 9,5 & 12,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#385Een paar avondtasjes met maliën van zilver.
Une paire de sacs de soirée avec cotte de mailles argentée.No longer availableDim. 515 gEstimate: € 150 / 200 -
#525Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cm h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#4Een antieke spiegel in vergulde lijst.
Un miroir ancien dans un cadre doré.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#77LegrasEen vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.
Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#376Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30 -
#17“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Meissenporselein. Bijgevoegd een sierhoorntje. Beide gemerkt onderaan.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine multicolore de Meissen. Ajout d'une corne décorative. Les deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 14 & 11 cmEstimate: € 70 / 100 -
#163Een 835‰ zilveren doopschaal met deksel. Met lint in Belgische driekleur en in originele doos met gekroonde BF. Geschenk vanwege Boudewijn en Fabiola voor de geboorte van een zevende kind.
Plat baptismal avec couvercle en argent 835‰. Avec ruban tricolore belge et dans boite d'origine avec BF couronné. Cadeau de Boudewijn et Fabiola pour la naissance d'un septième enfant.No longer availableDim. 268 gEstimate: € 130 / 150 -
#648BorsalinoEen herenhoed in perfecte staat. Met hoedendoos. Maat 7 1/4.
Chapeau homme en parfait état. Avec boîte à chapeau. Taille 7 1/4.No longer availableEstimate: € 60 / 80

