Other lots by Vandersteen
Other lots in this auction
-
#516Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
Une table en noyer avec quatre rallonges extensibles jusqu'à 3,16 m.No longer availableDim. H: 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#655Val Saint Lambert.Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.
A crystal vase with green in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#556Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
A straight, mahogany secretaire with folding top, two doors at the bottom, a drawer “en doucine” at the top. Inside small drawers with bone pullers. Marble leaf. Era Louis-Philippe.No longer availableDim. 155 x 165 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#460Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#154Edmond De PraterePeriod: 1826-1888“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
« Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#218“De natuur opent zich voor de wetenschap”. Een brons gesculpteerd beeldje van gesluierde dame met ontblote borst Naar Barrias. Op marmeren voet, niet gesigneerd.
“Nature opens up to science”. A bronze sculpted figurine of a veiled lady with a bare chest after Barrias. On marble base, not signed.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 175 / 225 -
#250Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,56 ct. FSI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct FVS1.
An 18 carat white gold ring set with a central diamond of +- 0.56 ct. FSI2. and brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct FVS1.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 1550 / 1700 -
#217Val Saint-LambertEen geslepen kristallen vaas, dubbel gemerkt. Midden 20e eeuw.
A crystal vase, double marked. Mid 20th century.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#93Een 19de eeuwse gebonden verzameling gravures, artikels etc...
A 19th century bound collection of engravings, articles etc...No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#408Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
A wood sculpted African mask. Senufo tribe.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#470Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#605Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas blauw in de massa. Circa 1900.
A crystal fluted vase with blue in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80 / 120

