Similar lots by type
-
#737
“Was wirklich geschah. Malmedy, 17 Dezember 1944”. Gerd J. Gust Cuppens. Ed Grenz-Echo. Eupen, 1989.
“Was wirklich geschah. Malmedy, 17 Dezember 1944”. Gerd J. Gust Cuppens. Ed Grenz-Echo. Eupen, 1989.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#728
“150 witte keramische dieren”. Catalogus naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling door de Koninklijke maatschappij voor dierkunde Anwerpen. Ed. ESCO. Antwerpen, 1993.
“150 witte keramische dieren”. Catalogue de l’Exposition de ce nom, organisée par la Koninklijke maatschappij voor dierkunde Anwerpen. Ed. ESCO. Anvers, 1993.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#388
Een lot boeken bestaande uit:- Twee magazines met betrekking tot het Belgische koningshuis. 1935 - 1936.- “Le musée des arts décoratifs. Palais du Louvre, Pavillon de Marsan: Le bois.” Ed. Vromant Co, Bruxelles. Tweedelig.- “Visuele Historie: Aanschouwelijk overzicht van de algemene en vaderlandse geschiedenis.” Ed. G.B. Van Goor Zonen’s uitgeversmaatschappij, ‘s Gravenhage.
Lot de livres comprenant:- Deux magazines concernant la dynastie belge. 1935-1936.- “Le musée des arts décoratifs. Palais du Louvre, Pavillon de Marsan: le bois”. Ed. Vromant Co, Bruxelles. Deux volumes.- “Visuele Historie: Aanschouwelijk overzicht van de algemene en vaderlandse geschiedenis.” Ed. G.B. Van Goor Zonen’s uitgeversmaatschappij, ‘s Gravenhage.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#738
“Battle of the Bulge” en “1944-1945, De Slag van de Ardennen in Beelde”. Twee boeken met betrekking tot de Slag om de Ardennen.
Deux livres concernant la Bataille des Ardennes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#727
“Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2013.
“Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2013.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#721
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#347
Een groot lot muziekboeken.
Grand lot de livres à musique.No longer availableDim.Estimate: € 40 / 50 -
#743
“L’art en Belgique”. Ed. La renaissance du livre. Brussel, omstreeks 1950.
“L’art en Belgique”. Ed. La renaissance du livre. Bruxelles, vers 1950.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#723
Twee boeken:- “Antiek van het Nederlandse platteland”. Noortje de Roy van Zuydewijn. Ed. Gottmer. Haarlem, 1982.- “Landleven”. Ton de Joode. Ed. Elsevier. 1981.
Deux livres:-“Antiek van het Nederlandse platteland”. Noortje de Roy van Zuydewijn. Ed. Gottmer. Haarlem, 1982.- “Landleven”. Ton de Joode. Ed. Elsevier. 1981.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#3
“Les emblèmes et les drapeaux de la France. Le coq Gaulois”. Arthur Maury. Boulevard Montmartre, Paris.
“Les emblèmes et les drapeaux de la France. Le coq Gaulois”. Arthur Maury. Boulevard Montmartre, Paris.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#141
“Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. An artist of the people”. Erwin Joos. Drukkerij De Brauwere, Antwerpen. Twee delen. In stofhuls.
Erwin Joos. “Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. An artist of the people”. Imprimerie De Brauwere, Anvers. Deux volumes. Dans son protège-poussière.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#671
Een lezend aapje van bruingepatineerd brons.
Petit singe savant en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#271
Een zilveren theepot met een houten handvat en het deksel getooid met een adelaar. XIXe eeuw.
Théière en argent à anche en bois et au couvercle surmonté d’un aigle. XIXe siècle.No longer availableDim. 816,3 g BrutoEstimate: € 60 / 100 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#7
Een chocoladevorm van verzinkt metaal in de vorm van eens schaap.
Moule à chocolat en métal galvanisé en forme d’un agneau.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 45 / 55 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 208 x 108 cmEstimate: € 30 / 50 -
#484
“Pontius Pilatus wast de handen in onschuld”. Olieverf op doek.
“Ponce Pilate s’en lave les mains”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#201A. Gaudez
“Le travail”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550 / 650 -
#807
Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.
Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#685
Een groot lot wandelstokken in diverse uitvoeringen en enkele lederen rijzweepjes.
Grand lot de cannes diverses, ainsi que quelques fouets en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#150
Een halssnoer met grote zoetwaterparels en toermalijn en met een verguld zilveren magneetslot.
Collier de perles d’eau douce et de tourmaline. Fermoir magnétique en vermeil.No longer availableEstimate: € 1400 / 1500 -
#334
“Portret van een jongetje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Jan Sluiters.
“Portrait d’un petit garçon”. Huile sur toile. Attribution à Jan Sluiters.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 400 / 450 -
#10
Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Paire de boucles d’oreilles à maillon en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 130 / 200