Similar lots by type
-
#258
“Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.
“Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#193P.F. Choppin
“Strijder”. Een beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Combattant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 800/900 -
#419
Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.
Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#235Giorgio Beverly Hills
“Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.
“Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#157
Een windhond van gepatineerd brons op arduinen voetstuk. Met opengaande bek. Begin XXe eeuw.
Lévrier en bronze patiné sur socle en pierre de taille. Bec ouvert. Début du XXe siècle;No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/300 -
#143
“Het gevonden nestje”. Een bronzen groep met meerkleurig patina op een marmeren voetstuk. Naar een werk van A. Carrier.
“Deux enfants et le nid trouvez”. Groupe en bronze à patine polychrome sur socle en marbre. D’après Carrier.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/200 -
#305Christian Dior Dune
Parfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.
Parfum avec vaporisateur remplaçable de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#605Ralph Lauren
“Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.
“Safari”. Poudre corporelle parfumée de 100 g et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#277
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door een engel. Omstreeks 1900.
Candélabre en bronze à cinq lumières en forme d’un bouquet de fleurs, porté par un ange. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/190 -
#283
“Ballerina”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus.
“Ballerine”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après Chiparus.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#678
Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.
Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#247Bouret
“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met onderschrift: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Jeune bergère”. Sculpture en bronze, souscrit: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 400/600 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 1100/1200 -
#590Chantal Thomass
Twee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.
Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#685
Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.
Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#310Oscar de la Renta
Een bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.
Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#213Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800/1000 -
#1Léon Bureau
“Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.
“Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 800/900 -
#335Genny, Fleur de Rose en Fath
Drie vaporisators eau de toilette van verschillende merken 30, 50 en 17 ml.
Trois vaporisateurs eau de toilette de différentes marques, 30, 50 et 17 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#203Avi Kenan
“Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.
“Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1800/2000 -
#300Yves Saint Laurent
Opium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.
Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#350Cabotine Pastel en Grès
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en een eau de parfum van 30 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et une eau de parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#207Spilliaert
Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#378
Een bronzen siercachepot op voet, versierd met mythologische figuren in hoogreliëf. XIXe eeuw.
Vasque en bronze sur piédouche décoré de personnages mythologiques en relief. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#523
Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Masque africain en bois sculpté surmonté d’un oiseau stylisé. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#142Edgard Heirman
“Wilg met Mariabeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Saule à la chapelle”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 71 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#93
“Het damspel”. Een groep van meerkleurig porselein in de stijl van Capodimonte. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Le jeu de dames”. Groupe en porcelaine polychrome. Travail italien, marque “Capodimonte” sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#623
Een luchter van koper en kristal. Centraal sac-à-perles met talrijke lampen, rondom zes externe lichtarmen. Details in rood en wit opaalglas.
Lustre en cuivre et cristal. Le centre sac-à-perles à plusieurs lampes entoure de six branches de lumière externes. Détails en opaline rouge et blanche.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#794
Een klein bijzetmeubeltje met gedraaide poten, een dwarsverbinding en een roze marmeren blaadje. Lade ontbreekt.
Petit meuble d’appoint aux pieds tournés à entretoise et à tablette en marbre rose. Le tiroir manque.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 30/50 -
#228Goum
Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#53
Een lot porselein, bestaande uit een zingend engeltje en een groepje van een jongetje en een meisje van Goebel, een engeltje met fluit van Lladro en een porseleinen vogeltje.
Lot de porcelaines comprenant un angelot chantant et un groupe d’un petit garçon et une petite fille par Goebel, un angelot jouant la flûte par Lladro et un oiseau en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#164Parmentier
“Veldweg bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne à la tombée de la nuit”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 119 cmEstimate: € 3à/4à -
#607La Poste, Centre Belge de la Bande Dessinée
33 Franstalige stripverhalen en uitgaven over het stripverhaal op klein formaat, telkens met passende postzegel met eerstedagstempel. Gelimiteerde oplagen, sommige met handtekening van de striptekenaar. We voegen er een huls met 8 booklets met FDC’s “This is Belgium”, een mapje “Millennium 2000” en een mapje “België 175 jaar” aan toe.
33 bandes dessinées et éditions traitant les bandes dessinées francophones en petit format, chaque fois contenant un timbre-poste assorti FDC. Editions limitées, certaines signées par le dessinateur. Nous ajoutons une gaine contenant 8 livrets contenant des FDC “This is Belgium”, une cassette “Millennium 2000” et une cassette “Belgique 175 ans”.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#35Visage
Vier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#331
Een lot roze gekleurd kristal, bestaande uit twee fluitvazen en een lampenvoet. De laatste gemerkt ‘Val St. Lambert.
Lot de cristaux roses dont deux vases flûtés et un pied de lampe. Ce dernier à la marque de Val Saint-Lambert.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#573
Een paar kraagvaasjes van opaalglas met een meerkleurig vogeldecor versierd. Omstreeks 1900.
Paire de vases aux cols ondulés en opaline. Décor polychrome d’oiseaux stylisés. Vers 1900.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 50/6à