Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lampenvoet op basis van een struisvogelei met verzilverd metalen montuur. Met kap.

Lampenvoet op basis van een struisvogelei met verzilverd metalen montuur. Met kap.

Pied de lampe en forme d’autruche avec monture en argent. Avec abat-jour.
Online only
Dim. H. 43 cm
SKU: 2006180146.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #146
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #38

    Een klein waterfonteintje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.

    Petite fontaine en porcelaine polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150
    Val St. Lambert

    Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #147

    Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.

    Rumtopf en faïence brune. Barvaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #226
    Royal Doulton

    “Elain” & “Fair maiden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Elain” et “Fair maiden”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 & 13 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #272
    Jean Poulain

    “Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #177

    Drie verschillende borstels van sterling zilver en schildpad.

    Trois brosses différentes en argent sterling et écaille.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 150
  • #182

    Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.

    Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #138

    Driedelig kaststel van zachte pasta met een naturalistisch planten- en bloemenmotief. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en pâte tendre à décor réaliste de fleurs et de plantes. Début XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #179

    “Zoölogie”. Een album met chromo’s uit het midden van de XXste eeuw.

    ”Zoologie”. Un album de chromos, mi XXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #33

    Een boekenrekje, versierd met twee gesculpteerde beren en een derde gesculpteerd beertje met een messingen recipiënt. Zwarte woud. Beschadiging aan een pootje van het tweede.

    Planche à livres décorée de deux ours et un petit ours en bois sculpté formant bougeoir à bobèche en laiton (accident à un pied). Travail de la Forêt Noire .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #157

    Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.

    Une lampe fabriquée à partir d’une vessie porcine, décoration de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #324
    S. Meusel

    “Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.

    “Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More