Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lampje, uil op boeken in porselein

Lampje, uil op boeken van porselein.

Lampe, chouette sur livres de porcelaine.
Dim. h24cm
SKU: 3101230325.
Categories: Porselein, Verlichting.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #325
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #203

    De Hummel kruidenpotjescollectie. Een houten rekje met dertig porseleinen kruidenpotjes, versierd met illustraties van M.I. Hummel. Gemaakt onder licentie van Goebel door Mayfair Collection.

    La collection de pots à épices Hummel. Un support en bois avec trente pots à épices en porcelaine, décoré d'illustrations de M.I. Hummel. Fabriqué sous licence de Goebel par Mayfair Collection.
    No longer available
    Dim. Hummel H: 11 cm Rekje: 47x8x83 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #339

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.

    Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.
    No longer available
    Dim. H: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #211
    Rosenthal

    Twee bordjes en een kopje met schoteltje van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.

    Deux assiettes et une tasse avec soucoupe en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.
    No longer available
    Dim. H: 9 cm Ø: 15-23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #693

    Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk

    Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.
    No longer available
    Dim. h61cm x b58cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #197

    Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.

    Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #213

    Een reeks van 26 miniatuur kopjes en schoteltjes naar antieke voorbeelden. Mayfair collection. In originele doosjes en met houten wandrekjes.

    Une série de 26 tasses et soucoupes miniatures d'après des exemples antiques. Collection Mayfair. Dans des boîtes d'origine et avec des supports muraux en bois.
    No longer available
    Dim. H: 3-5 cm Ø: 7-9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #695

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.

    Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #538

    Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.

    Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.
    No longer available
    Dim. h 19,5 x Ø 19,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #188

    Een paar Venetiaanse luchters met vergulde accenten.

    Une paire de lustres vénitiens aux accents dorés.
    No longer available
    Dim. (H: 80 cm) x 2
    Estimate: € 120 / 200
  • #507

    Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.

    Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 32 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #304

    Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.

    Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #576

    Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.

    Lustre en cristal à neuf bras de lumière sur deux rangées.
    No longer available
    Dim. H: 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #221

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #503

    Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.

    Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h 23,5 x b 16 cm
    Estimate: € 210 / 230
  • #208

    Een luchter in messing en koper, nieuw bedraad. Omstreeks 1900.

    Un lustre en laiton et cuivre, nouvellement câblé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H: 83 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183

    Een metalen staanlamp met glazen coupe.

    Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #700

    Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.

    Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #541

    Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.

    Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.
    No longer available
    Dim. h32cm x b18cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #342

    Een smeedijzeren staande lamp.

    Un lampadaire en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #679

    Een Zwarte Woud klokje van zwartgelakt perenhout, met wit geëmailleerde wijzerplaat geflankeerd door porseleinen zuiltjes. Kastje beschilderd met kleurrijke guirlandes. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de la Forêt-Noire en bois de poirier laqué noir, avec un cadran en émail blanc flanqué de colonnes en porcelaine. Cabinet peint de guirlandes colorées. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #511

    Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.

    Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 24 cm
    Estimate: € 210 / 230
  • #501

    Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.

    Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h 82 x Ø 48 cm
    Estimate: € 525 / 575
  • #498

    Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.

    Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.
    No longer available
    Dim. H:75cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #497

    Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.

    Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h32cm x Ø21cm
    Estimate: € 175 / 200

Other lots in this auction

  • #51
    Moustier

    Langwerpige schotel van aardewerk met een groen en sepia decor van personages, dieren en bloemen en met gechantourneerde rand. XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt. Een randschilfer.

    Plat allongé en faïence à décor vert et sépia de personnages, animaux et fleurs et au rebord noirci. XVIIIème siècle. Marqué en bas. Un éclat au bord.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #522
    Salvador Dali

    “Ruiter”. Litho. Gesigneerd en genummerd 221/250 buiten de plaat.

    "Cavalier". Lithographier. Signé et numéroté 221/250 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 53 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #457

    Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.

    Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.
    No longer available
    Dim. h36cm x b20cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #127
    Delvaux

    Grote schoudertas van Delvaux, exclusief, zwart leder met rood afgewerkt.

    Grand sac à bandoulière Delvaux, exclusif, cuir noir avec finition rouge.
    No longer available
    Dim. L: 45 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #468

    Een kleine staande Boeddha van verguld brons.

    Un petit bouddha debout en bronze doré.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Massief zilveren koffie-en theeservies, koffie-en theepot, melk-en suikerpot. Hollanse importkeuren ZII, 835/1000. Makersmerk DA+ voor Dirk Aubert, Den Haag.

    Service à café et thé en argent massif, cafetière et théière, bol à lait et sucrier. Poinçons d'importation néerlandais ZII, 835/1000. Orfèvre DA+ pour Dirk Aubert, La Haye.
    No longer available
    Dim. 2115 g brut
    Estimate: € 900 / 1200
  • #535

    Een 18 karaats geelgouden trouwring en een 18 karaats witgouden ring zonder steen.

    Une alliance en or jaune 18 carats et une alliance en or blanc 18 carats sans pierre.
    No longer available
    Dim. 5,75 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #98

    Een Vlaams aardewerken jardinière op sokkel. Groen geglazuurd gedecoreerd met blauwe bloemen. Gemerkt I.X.B.

    Jardinière flamande en faïence sur socle. Glaçure verte à décor de fleurs bleues. Marqué IXB.
    No longer available
    Dim. 103 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #571

    Olifantenmasker versierd met schors, raffia, cauris en glazen parels. Kuba, DRC.

    Masque d'éléphant décoré d'écorce, de raphia, de cauris et de perles de verre. Kouba, RDC.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #662

    Oost-Europese waterketel van aardewerk en smeedijzer.

    Bouilloire d'Europe de l'Est en faïence et fer forgé.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #131

    Borstbeeld van een kerkvorst. Gebeeldhouwd eikenhout. Begin XVIIIde eeuw.

    Buste d'un prélat. Bois de chêne sculpté. Début XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H: 44 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #596

    Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More