#664Een ingekaderd Peruviaans artisanaal wandkleed uit het Andesgebergte. Aangekocht Galerij Cellart te Antwerpen, 1982.
Un tapis mural du Pérou, les Andes, travail artisanal, avec encadrement. Achat à la Galerij Cellart à Anvers, 1982.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#442Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
Un pied de lampe en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#481Een lot zeeschelpen, bestaande uit twee zeeslakken en een dubbele schelp.
Deux épingles en or serties de petites pierres précieuses. Nous ajoutons un exemplaire en métal argenté.No longer availableDim. 2,53 gEstimate: € 60 / 100 -
#661Een grote waaier van ivoor met een handgeschilderd decor.
#666Een paar beige langgerekte struisvogellederen stoelen.
Une paire de chaises longues en cuir d’autruche beige.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#358Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
#501Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
#266Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
#372Drie chromo-albums: - “Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.
Un lot de trois albums Chromo:- Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.No longer availableEstimate: € 30 / 50