Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lampvoet van rose kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.
Val St-Lambert

Lampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.

Pied de lampe en cristal rose. Marque à la base et étiquette.
Dim. h: 27 cm
SKU: 1012190288.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #288
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #488

    “Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Volledige reeks van elf volumes.

    ”Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Série complète, 11 volumes.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 80
  • #393

    Twee boeken: - “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds. - “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.

    Deux livres: - “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds. - “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #736

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 320 x 160 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #734
    André Goezu

    “Nocturni”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Nocturni”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #584

    Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.

    Une petite chaise à revêtement en tissu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #453
    Lalique, France

    Een eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #311

    Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.

    Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.
    No longer available
    Dim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #659
    Somville

    “Meisjesportret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 109/160 buiten de plaat.

    ”Portrait de jeune fille”. Une lithographie. Signée et numérotée 109/160 hors planche.
    No longer available
    Dim. 73 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #539
    Christiaan Gerrit Polder
    Period: 1897 - 1981

    “Boomgaard”. Houtskool op papier”. Gesigneerd.

    ”Verger”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #304

    “Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.

    ”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.
    No longer available
    Dim. 60 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #478

    Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antwerpen en de lokale geschiedenis: - “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”. - “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes. - “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”. - “Het eilandje”. - “De Antwerpsche Poesje”. - enz.

    Un lot de 14 livres en relation avec Anvers et l’histoire locale: - “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”. - “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes. - “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”. - “Het eilandje”. - “De Antwerpsche Poesje”. - etc.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #133

    François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, goede staat, wat vochtvlekken. Met talrijke afbeeldingen (dubbelbladige achteraan).

    François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, bon état, quelques taches d’humidité. Avec de nombreuses illustration (en double page à l’arrière).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More