#614Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.
#298UrgosEen tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
#254K.M. Claessens“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poidst total de ± 0,20 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 300 / 400 -
#303“Staand naakt.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een huisje.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une petite maison.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#742Juan Castells Marit“Flamencodansers”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
”Danseurs de Flamenco”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Een gevarieerd lot catalogi van diverse internationale boekenveilingen, evenals een grote partij uitgaven van het tijdschrift “Bulletin du bibliophile”.
Un lot divers de catalogues de différentes ventes d’enchères et un grand lot du “Bulletin du bibliophile”.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#705Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et d’un camée.No longer availableDim. 9,94 gEstimate: € 150 / 200 -
#287Dekselvaasje van Booms glas versierd met vergulde motieven.
Un petit vase à couvercle en verre de Boom, décorations dorées.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40