#424Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#584Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.
#744Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.
#546Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy orange” de ± 0,20 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#525LancoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.
#548Een bronzen koro op drie poten, het deksel in de vorm van een Fo-hond met bal.
Un koro en bronze sur trois pieds, couvercle en forme de chien Phô et balle.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een huisje.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une petite maison.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#778Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#185Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,86 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,86 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#623Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden in reliëf. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de pièces précieuses en relief. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#202Frans Van Mieris“De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le charmeur”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 23 cmEstimate: € 1500 / 2000