Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lampvoet van rose kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.
Val St-Lambert

Lampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.

Pied de lampe en cristal rose. Marque à la base et étiquette.
Dim. h: 27 cm
SKU: 1012190288.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #288
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #699
    Simonne Beardswood

    “Tropische plant met groene sprinkhaan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Trinidad 1970.

    ”Plante tropicale et une sauterelle verte”. Huile sur panneau. Signé et daté Trinidad 1970.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #703

    Een reeks van vijf kopjes en schoteltjes van Japans porselein, versierd met een meerkleurig decor van krijgers.

    Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. ø: 10 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #433

    “Man met ezel”. Een groepje van terracotta.

    ”Homme et âne”. Un groupe en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #603

    Een paar, uit drie delen opgebouwde tulpenvazen van monochroom wit porselein.

    Une paire de vases tulipe en trois pièces en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #120

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,18 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 5,18 ct.
    No longer available
    Dim. 18,99 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #785

    Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met één lade, versierd met bronsbeslag en marquetterie.

    Une petite table en bois de placage style Louis XV à un tiroir, décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. 71 x 46 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #290

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,28 ct.
    No longer available
    Dim. 6,03 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #272

    “Stilleven met gladiolen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    ”Nature morte aux glaïeuls”. Huile sur panneau. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 44 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #708

    “Krijger”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine.

    ”Guerrier”. Une statue en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #711
    Minton, England

    Een lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.

    Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #199
    Leon Engelen
    Period: °1943

    “Boer met geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met begeleidend boek met daarin het handgeschreven certificaat van de kunstenaar.

    ”Fermier et chèvres”. Huile sur toile. Signée. Avec livre accompagnant avec une dédicace et certificat par l’artiste.
    No longer available
    Dim. 80 x 100
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #657

    Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.

    Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More