Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landhuis met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Herman Van den Berghe
Period: 1890

“Landhuis met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

"Maison de campagne avec étang". Huile sur toile. Signée.
Dim. 60,5 x 80,5 cm
SKU: 2604220264.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #264
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #175

    “Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.

    "Portrait d'Henri VIII d'Angleterre". Peinture à l'huile sur panneau. Basé sur l'original du XVIe siècle de Hans Holbein le Jeune. Peut-être 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 113 x 77 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #322

    “Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #579

    “Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.

    « Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.
    No longer available
    Dim. 51,5 cm x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172
    Period: 1786 - 1871

    “De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.

    "L'ensevelissement du Christ". Huile sur toile. D’après l'exemple de la Kirche am Hof à Vienne. Retoilé” et restaurée. Porte une signature “P. Van Bree”.
    No longer available
    Dim. 123 x 93 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #532

    Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.

    Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.
    No longer available
    Dim. 67 cm x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659

    “Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #379
    R. Van Oppen

    “Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 41 cm x 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #669

    “Wandelaars bij een meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Promeneurs au bord d'un lac". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #152
    Piet Volckaert
    Period: 1902-1973

    “Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #89

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 41,5 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #174
    Luc Verlee
    Period: °1939

    “Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382

    “Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Navires". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584
    John Permeke
    Period: 1914 - 1993

    “Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Abstrait". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #602
    Burnett

    “Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de Paris". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 43 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #614
    G. Kimzeke

    “Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Route forestière ». Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214
    Charles Michel
    Period: 1874 - 1967

    “Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 122 x 84 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #359
    Franz De Vadder

    “Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm x 15 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #599
    E. Doorenbos

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    "Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
  • #319
    V. Delhaye

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    "Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 27 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #222
    Tuur De Rijbel
    Period: 1927 - 2017

    “Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #229
    P.A. Tom

    “Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #404
    Philippe Soubiès

    “Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.

    "Composition Tomoyesque". Une technique mixte. Signé et avec un résumé de l'artiste.
    No longer available
    Dim. 29 cm x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    “Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #569

    “Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.

    "Portrait". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'Fr. S.'.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #526
    Naïn

    Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.

    Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.
    No longer available
    Dim. 199 x 199 cm
    Estimate: € 300
  • #392

    Twee antieke Chinese goudlaksculpturen. Canton.

    Deux anciennes sculptures chinoises en laque d'or. Canton.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 & 14 x 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #246

    Een kleine dekenkoffer met fraai uitgestoken front. Spanje, XVIIe eeuw.

    Un coffre à linges, le front joliment sculpté. Espagne, XVIIème.
    No longer available
    Dim. 57x37x90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #535

    Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.

    Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 36,5 X 81,5 X 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255
    Val Saint-Lambert

    “Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.

    « Zarba II Schotch », six verres à whisky en cristal taillé clair. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #366

    Een Japanse bijzettafel van tropisch hardhout met lotusbloemen in reliëf.

    Une table d'appoint japonaise en bois dur tropical avec des fleurs de lotus en relief.
    No longer available
    Dim. 76 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #132

    “Melkmeisje bij haar kudde”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Klomp, wellicht een navolger. Restant van handtekening. Omstreeks 1800.

    "Laitière avec son troupeau". Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Albert Klomp, probablement un suiveur. Reste d’une signature. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 42 cm x 36 cm
    Estimate: € 650 / 800
  • #531

    Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.

    Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #187
    Val Saint-Lambert

    Een grote ovale vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en met label.

    Un grand vase ovale en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et étiqueté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #362
    Thoya

    “Masaikrijgers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Guerriers Massaï". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 61 cm x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #673
    Val St Lambert

    Een lot Val Saint-Lambert van meerkleurig kristal as bestaande uit twee vazen en een kaarsenhouder. Gemerkt. Schade aan de rand van één van de twee vazen.

    Lot Val Saint-Lambert en cristal multicolore composé de deux vases et d'un bougeoir. Marqués. Dommages au bord d'un des deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm - 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #108
    Collection d’art

    Een schouwpendule in verguld metaal getooid met een sater met cimbalen. met een gepatineerde bronzen neushoorn, compleet met sleutel. Naar rococovoorbeeld.

    Pendule de cheminée en métal doré ornée d'un satyre aux cymbales. Avec un rhinocéros en bronze patiné, complète avec clé.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More