Other lots by Versluys
-
#539Luce VersluysPeriod: °1912
“Stilleven met porseleinen beeldje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte avec une figurine en porcelaine”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#459Luce VersluysPeriod: °1912
“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Port de pêche". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#624Luce VersluysPeriod: °1912
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#429Luce Versluys
“Waterpartij met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pièce d'eau avec voilier". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#419Luce VersluysPeriod: °1912
“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage avec pièce d'eau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#684
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Tapis d’Orient en laine, noué à la main.No longer availableDim. 205 x 154 cmEstimate: € 50/100 -
#695
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#693
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25/45 -
#289
Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
Une bannière encadrée des chasseurs à pied belges. 1891.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#203
Twee ronde flessenonderzetters met opstaande, geajoureerde rand met gegraveerde guirlande. Nederlandse keuren, 2de gehalte, maker Van Kempen (1858-1926), datumletter L voor 1895 (?).
Deux sous-bouteilles ronds avec bord relevé et ajouré avec guirlande gravée. Poinçons hollandais, deuxième titre, fabricant Van Kempen (1858-1926), date lettre L pour 1895 (?).No longer availableDim. 370 gEstimate: € 150/200 -
#188Alphonse De TombayPeriod: 1843-1918
“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Buste de Jules Communaut, directeur du Crédit Belge". Bronze patiné. Signé.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 300/500 -
#424J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180/220 -
#614Chris Van Thienen
“Imaginair landschap.” Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 02/2012.
“Paysage imaginaire”. Acrylique sur toile. Signée et datée 02/2012.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#437
Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45/60 -
#606
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#301
Een paar kleine antieke messingen schijfkandelaars.
Une paire de petits bougeoirs à disque en laiton antique.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#469Enrico TodaroPeriod: °1912
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 150/200