Other lots by Versluys
-
#539Luce VersluysPeriod: °1912
“Stilleven met porseleinen beeldje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte avec une figurine en porcelaine”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#459Luce VersluysPeriod: °1912
“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Port de pêche". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624Luce VersluysPeriod: °1912
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#429Luce Versluys
“Waterpartij met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pièce d'eau avec voilier". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#419Luce VersluysPeriod: °1912
“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage avec pièce d'eau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#244Georges Renson
“Parkzicht te Oudergem”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
« Vue parc à Auderghem ». Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#80
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 6,69 gEstimate: € 750 / 850 -
#216
Een zeldzame, elegante gatelegtafel, poten met vernauwingen, bovenaan eindigend in gebeeldhouwde kelkmotiefjes. Wortelhouten blad.
Une rare et élégante petite table gateleg, pieds avec étranglements, se terminant au sommet par des motifs de calice sculptés. Tablette en ronce.No longer availableDim. 62 x 74 x 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#668
Een grote en een kleine klepkan, een zoutvaatje, een pepervaatje en een zalfpotje. Tin uit de negentiende eeuw.
Un grand et un petit pot à couvercle, une salière, une poivrière et un pot à pommade. Etain du XIXe siècle.No longer availableDim. H: 5-25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#392
“Jeanne met kruik.” Olieverf op doek, op board. Kleine beschadigingen.
"Jeanne avec cruche." Huile sur toile, sur carton. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 180 / 220 -
#57Val Saint Lambert
Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.
Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Bogaert
“Frans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village français". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#413
Een paar verchroomde designkandelaars.
Une paire de bougeoirs design chromés.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#470
Thaïse basreliëf met dansende shiva.
Bas-relief thaïlandais avec Shiva dansant.No longer availableDim. 152 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#208
Vier antieke Chinese vazen van grijs geglazuurd steengoed. Kleine beschadigingen en randslijtage.
Quatre vases chinois anciens en grès émaillé gris. Dégâts mineurs et usure des bords.No longer availableDim. H. 17 à 13 cmEstimate: € 100 / 160 -
#544Jos Pebbaert
Paar moderne kunstwerken in gemengde techniek. Gesigneerd.
Paire d'oeuvres d'art moderne en techniques mixtes. Signées.No longer availableDim. 115 x 61 cmEstimate: € 140 / 160 -
#396
Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H.86 cmEstimate: € 120 / 200