Similar lots by type
-
#479“Krijgers”. Een paar Chinese tekeningen, aquarel en inkt op papier. Beide gesigneerd en met stempel.
Guerriers. Une paire de dessins chinois, aquarelle et encre sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 32 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#374“Bloeiende struik”. Een aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Boom”.
Arbuste à fleurs. Une aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#392“Chicago skyline”. Twee werkjes, resp. aquarel en gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Chicago skyline. Deux oeuvres, respectivement aquarelle et technique mixte sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 18 x 12,5 & 36 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124“Gesprek op het ijs”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd. XIXe eeuw.
Conversation sur la glace. Aquarelle sur papier. Signée indistinctement. XIXème siècle.No longer availableDim. 16,5 x 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#424“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening en gedateerd 14-1-20.
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1/14/20.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359“Huis”. Aquarel op papier. Draagt handtekening. Lichte beschadiging.
“Maison”. Aquarelle sur papier. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#629“Waterbuffel”. Een gewassen Chinese inkttekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
Buffle d'eau. Un dessin en lavis sur papier. Signé. Verre cassée.No longer availableDim. 23 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1865 x 1948“Antwerpen”. Een voorontwerp voor een affiche. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
“Anvers”. Projet d'affiche. Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 300 / 350 -
#262L. Klinkenberg“Heisser Tag in der Soers”. Een paar aquarellen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Heisser Tag in der Soers”. Quelques aquarelles sur papier. Signées et datées '45.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#389“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364“Skyline en haar spiegeling”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Skyline et son reflet. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#394“Italiaans marktplein”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Place du marché italien. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 27,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#402“Abendsonne”. Kleurpotlood op papier. Met toeschrijving op de verso.
Abendsonne. Crayon sur papier. Avec attribution au verso.No longer availableDim. 22 x 61 cmùEstimate: € 60 / 80 -
#249Leo GestelPeriod: 1881-1941“Boerencarnaval”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Carnaval paysan. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 48 cmEstimate: € 240 / 320 -
#384“Watermeloen”. Aquarel op papier.
Pastèque. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#279Een sierbord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een tamboer. Omstreeks 1830.
Une assiette décorative en poterie bruxelloise avec un décor de tambour multicolore vers 1830.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#22Capodimonte“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#412“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Newton. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 90 / 120 -
#555Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 6,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 6,48 ct.No longer availableDim. 17,70 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#587Een Chinees ivoren slagtand met gesculpteerd drakendecor. Op houten staander.
Une défense chinoise en ivoire à décor de dragon sculpté. Sur support en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 300 / 350 -
#539Een zwartgepatineerd smeedijzeren rek met zes houten legplanken.
Un support en fer forgé patiné noir avec six étagères en bois.No longer availableDim. 214 x 113 x 36 cmEstimate: € 200 / 400 -
#510Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een parel.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,08 ct et d'une perle.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 330 / 380 -
#404“Vrouwelijk naakt”. Grisaille op rijstpapier. Draagt stempel en handtekening. Lichte randschade.
Femme nue. Grisaille sur papier de riz. A cachet et signature. Légers dommages sur les bordsNo longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#346Twee houten bidets met deksel. Zonder recipiënten.
Deux bidets en bois avec couvercle. Sans récipients.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#533Drie Afrikaanse hoofdjes van gesculpteerd ivoor.
Trois têtes africaines en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#82“Paard” en “La Toilette”, twee reproducties van werken van Degas. Evenals een plaat met diverse vogels.
Cheval et La Toilette, deux reproductions d'oeuvres de Degas. Ainsi qu'une planche avec divers oiseaux.No longer availableDim. 33 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#662“Boulevard du Régent” en “Boulevard de l’Observatoire” (18 x 28 cm), evenals “Patricien, vainqueur du Derby Français” (38 x 55 cm). Drie kleurenprenten.
Boulevard du Régent et Boulevard de l'Observatoire (18 x 28 cm), ainsi que Patricien, vainqueur du Derby Français (38 x 55 cm). Trois estampes en couleurs.No longer availableEstimate: € 40 / 60

