Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

Paysage. Aquarelle sur papier. Signé.
Dim. 13 x 9 cm
SKU: 2408210389.
Categories: Aquarel, Papier.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #389
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #424

    “Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening en gedateerd 14-1-20.

    “Abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1/14/20.
    No longer available
    Dim. 59 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #244
    E. Gerinckx

    “Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #592

    “Vlakkencompositie”. Een uit twintig losse vlakken opgebouwde collage in diverse technieken op papier. Gemonogrameerd ‘B C’ en gedateerd ‘24.

    Composition aux surfaces. Un collage construit à partir de vingt carreaux séparés en diverses techniques sur papier. Monogrammé 'B C' et daté '24.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #374

    “Bloeiende struik”. Een aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Boom”.

    Arbuste à fleurs. Une aquarelle sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #359

    “Huis”. Aquarel op papier. Draagt handtekening. Lichte beschadiging.

    “Maison”. Aquarelle sur papier. Signée. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #422

    “Staand naakt”. Pastel op papier. Draagt monogram en toeschrijving op de verso.

    Nu debout. Pastel sur papier. Porte monogramme et attribution au verso.
    No longer available
    Dim. 59 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #364

    “Skyline en haar spiegeling”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.

    Skyline et son reflet. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #384

    “Watermeloen”. Aquarel op papier.

    Pastèque. Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #394

    “Italiaans marktplein”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Place du marché italien. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 27,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #512
    Lucien Georges Meert
    Period: °1940

    “La kermesse”. Gouache op papier. Gesigneerd. 1985. Met catalogus.

    La kermesse. Gouache sur papier. Signé. 1985. Avec catalogue.
    No longer available
    Dim. 71 x 109 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #419

    “Mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Met toeschrijving op de verso.

    “Nu masculin”. Technique mixte sur papier. Avec attribution au verso.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #404

    “Vrouwelijk naakt”. Grisaille op rijstpapier. Draagt stempel en handtekening. Lichte randschade.

    Femme nue. Grisaille sur papier de riz. A cachet et signature. Légers dommages sur les bords
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #382

    “Landschap”. Aquarel op board. Draagt handtekening ‘Diesner ‘90.

    Paysage. Aquarelle sur panneau. Signé Diesner '90
    No longer available
    Dim. 13,5 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #479

    “Krijgers”. Een paar Chinese tekeningen, aquarel en inkt op papier. Beide gesigneerd en met stempel.

    Guerriers. Une paire de dessins chinois, aquarelle et encre sur papier. Signé et avec cachet.
    No longer available
    Dim. 32 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #402

    “Abendsonne”. Kleurpotlood op papier. Met toeschrijving op de verso.

    Abendsonne. Crayon sur papier. Avec attribution au verso.
    No longer available
    Dim. 22 x 61 cmù
    Estimate: € 60 / 80
  • #392

    “Chicago skyline”. Twee werkjes, resp. aquarel en gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    Chicago skyline. Deux oeuvres, respectivement aquarelle et technique mixte sur papier. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 18 x 12,5 & 36 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Leo Gestel
    Period: 1881-1941

    “Boerencarnaval”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Carnaval paysan. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 48 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #634
    Joris Minne
    Period: 1897-1988

    “Compositie met zaaiende hand boven landschap”. Een ontwerptekening voor houtsnede bij "L' Effort" van Emile Verhaeren. 1975.

    Composition avec une main semeuse au dessus du paysage. Une esquisse pour la gravure sur bois L'Effort par Emile Verhaeren. 1975.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #372

    “Compositie met cirkels”. Een pentekening op papier. Italiaanse school.

    Composition avec des cercles. Un dessin à la plume sur papier. Ecole italienne.
    No longer available
    Dim. 17 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #599

    “Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.

    Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659

    “Vogels”. Een abstracte compositie op papier. Draagt monogram ‘HM53’

    Oiseaux. Une composition abstraite sur papier. Porte le monogramme 'HM53'
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572
    Joris Olyslaegers

    “Personages”. Twee werken, houtskool op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘68.

    “Personnages”. Deux œuvres, fusain sur papier. Tous deux signés et datés '68.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #262
    L. Klinkenberg

    “Heisser Tag in der Soers”. Een paar aquarellen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘45.

    “Heisser Tag in der Soers”. Quelques aquarelles sur papier. Signées et datées '45.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #629

    “Waterbuffel”. Een gewassen Chinese inkttekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.

    Buffle d'eau. Un dessin en lavis sur papier. Signé. Verre cassée.
    No longer available
    Dim. 23 x 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #254
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    “De begrafenis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘74.

    Les funérailles. Huile sur toile. Signée et datée '74.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #18

    Een schemerlampje gedragen door drie dansende vrouwen met een bloemenguirlande.

    Une lampe de table portée par trois femmes dansantes avec une guirlande de fleurs.
    No longer available
    Dim. cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #529

    Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.

    Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.
    No longer available
    Dim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)
    Estimate: € 3500 / 5000
  • #691

    Een lot van drie verschillende geslepen kristallen glazen, waarbij één met blauw decor, een met rood decor en een kleurloze.

    Un lot de trois vases en cristal taillé différents, un à décor bleu, un à décor rouge et un incolore.
    No longer available
    Dim. h: 19,5; 25,5 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een 18 K geelgouden ketting.

    Un collier en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 7,09
    Estimate: € 200 / 250
  • #537

    Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.

    Un brûle-encens en ivoire sur trois pieds et décoré de lions de temple finement sculptés, d'anneaux et orné d'un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #276

    Een gefineerde bridgetafel met omkeerbaar speelblad en met vier kleine hoeklades.

    Une table bridge en placage avec un plateau réversible et quatre petits tiroirs d'angle.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123

    Een beige lederen portefeuille met gesp ‘Brillant’. In origineel stofzakje.

    Un portefeuille en cuir beige avec boucle 'Brillant'. Dans son sac anti-poussière d'origine.
    No longer available
    Dim. 12 X 19 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #23

    Een messingen gedenkstuk, loopgravenkunst uit de Eerste Wereldoorlog.

    Un mémorial en laiton, l'art des tranchées de la Première Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #450

    Een 18 K geelgouden armband.

    Un bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 32,49 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #603

    Een paar borden van Japans porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes en porcelaine du Japon à décor d’enfants bleu et blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #100

    Een broche van geel goud 18 K in de vorm van een bloeiende tak, versierd met een parel.

    Une broche en or jaune 18K en forme de branche fleurie, ornée d'une perle.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More