Other lots by Slabbinck
#372Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
#189Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 800/1200
#413
#122I. Verheyden
“Platbodems op de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#821Christofle
Een verzilverd metalen kandelaar met drie armen en een ijsemmertje.
#649Chris MestdaghPeriod: °1959
#797
#897
Een lot van vijf kristallen champagnecoupes met gedecoreerde steel.
#298
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#296
Een eikenhouten Mechels kabinet met bovenaan een klapblad en onderaan een lade. Achter de paneeldeurtjes acht kleine schuifjes en een secreet. XIXe eeuw.
Un cabinet de Malines avec abattant et un tiroir en dessous. Derrière les portes panneaux se trouvent huit petits tiroirs et un secret. XIXème siècle.No longer availableDim. 145 x 65 x 55 cmEstimate: € 120/180 -
#41Val St. Lambert
#572Mary Verloop VLB
“Mission” Kartondruk en collage. Gesigneerd.
#373
Un album de collection à timbres postales , D.D.R. 1949-1977. Une pince avec des timbres B.R.D. 1960-1986. Et une partie restante d’une collection de timbres postes de Berlin, 1960-1981.No longer availableEstimate: € 200/220