Similar lots by type
-
#629Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Le Matin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 25/150.
“Le Matin”. Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 25/150.No longer availableDim. 24 x 45 cmEstimate: € 85/100 -
#455
“Werkers op de rijstvelden”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Ouvriers dans les rizières. Huile sur toile. Pas clairement signée.No longer availableDim. 29 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#579Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve Bij De Beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoeve Bij De Beek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 65/75 -
#662Joz. De Swerts
“Joz. De Swertz”. Een zelfportret in pastel op papier.
“Joz. De Swertz”. Un autoportrait au pastel sur papier.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#554
“Vogels op een tak met bessen”. Gouache op zijde.
Oiseaux sur une branche avec des baies. Gouache sur soie.No longer availableDim. 85 x 55 cmEstimate: € 160/200 -
#489Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femmes Dans Un Jardin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd, 117/135. Gedateerd 1977.
“Femmes Dans Un Jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée, 117/135. Datée 1977.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 320/380 -
#472
“Constructivistische compositie”. Olieverf op doek. Russsische school.
“Composition constructiviste”. Huile sur toile. École russe.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120/180 -
#484
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Non signée.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#632Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Carnaval Rio”. Een gravure op papier. Een print met Artist Proof. Gesigneerd.
“Carnaval Rio”. Une gravure sur papier. Une estampe avec Epreuve d'Artiste. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#355
“Personages in een landschap met brandende zon”. Olieverf op doek. In de stijl van Gust. De Smet. Met consignatiesticker van een eerdere veiling op de achterkant. Kleine restauratie en beschadiging.
“Personnages dans un paysage avec un soleil brûlant”. Huile sur toile. Dans le style de Gust. De Smet. Avec autocollant de consignation d'une vente aux enchères antérieure au verso. Restauration et dommages mineurs.No longer availableDim. 71 x 54 cmEstimate: € 1000/1500 -
#159Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue sur la plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 400/500 -
#519
“Hoevelandschap”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Enkele vlekjes.
“Paysage agricole”. Technique mixte sur papier. Monogramme. Quelques taches.No longer availableDim. 27 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#509
“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderij op paneel. Draagt handtekening.
« Abstrait ». Une peinture à l'huile double face sur panneau. Signée.No longer availableDim. 98 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#464
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
“Composition”. Huile sur toile. Porte monogramme.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#209Gerard CoxPeriod: 1864 - 1931
“Boslandschap met Beek”. Pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Paysage forestier avec ruisseau”. Dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 55/75 -
#504
“Compositie”. Een papiercollage met plakaatverf. Draagt handtekening.
“Composition”. Un collage de papier à la gouache. Signé.No longer availableDim. 93 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#445
“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
“Nu allongé”. Huile sur panneau. Porte monogramme.No longer availableDim. 50x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#474
“Constructivistisch naakt” Pastel op papier. Russische school.
« Nu constructiviste » Pastel sur papier. École russe.No longer availableDim. 39 x 54 cmEstimate: € 300/400 -
#162Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de ferme. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#512R. Blomme
“Annemie. Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Annemie. Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée '75.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 60/100 -
#582Roy Fairchild - WoodardPeriod: 1953
“Tavola I”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd AP 30/45.
“Tavola I”. Une sérigraphie. Signée et numérotée AP 30/45.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 85/100 -
#462C. L. Gavre
“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur carton. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 150/200 -
#204Florent N. CrabeelsPeriod: 1829 - 1896
“Wei met Koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chemin aux vaches. Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 120/140 -
#574W.T. DaveyPeriod: 1818 - 1890
“The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Een print van een kleurengravure. Naar een werk van Will Barraud.
“The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Une impression d'une gravure en couleur. D'après une oeuvre de Will Barraud.No longer availableDim. 56 x 54 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#126
Een kwartronde eikenhouten hoekkast met een lade onder twee gemoulureerde deuren, versierd met ingelegde stermotieven.
Encoignure en quart de rond en chêne à tiroir sous deux portes moulurées, à décor d'incrustations d'étoiles.No longer availableDim. 172 x 113 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#411
Twee houten vruchtbaarheidspoppen gemonteerd op een stuk leisteen. Ashanti, Ghana.
Deux poupées de fertilité en bois montées sur un morceau d'ardoise. Ashanti, Ghana.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80/120 -
#456
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 120/200 -
#459
Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#113
Een toiletstel van vermeil, bestaande uit drie potjes met gegraveerd kleurloos kristal, vier borstels, een handspiegel en een kam. Londense keuren, makersmerk A&Co.
Ensemble de toilette en vermeil composé de trois pots avec cristal incolore gravé, quatre brosses, un miroir à main et un peigne. Poinçons de Londres, marque de fabricant A&Co.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#318
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Ensemble de table en métal argenté en trois parties avec récipients en verre bleu. Ajout de deux coqs en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#251Van Duijn
Een paar getorste vazen in delfts blauw-wit porselein met een bloemen decor. Onderaan gemerkt.
Paire de vases torsadés en faïence bleue de Delft à décor floral. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 35cmEstimate: € 120/140 -
#406
Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.No longer availableDim. 201 x 117 cmEstimate: € 40/60 -
#173
“Varkentje”. Een metalen beeldje.
“Cochon”. Une figurine en métal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#473
Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Vase en forme de tête en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 85/100 -
#84Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013
“Ma maman” & “Mon papa”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gedateerd 1987.
“Ma maman” & “Mon papa”. Huile sur panneau. Tous deux signés et datés 1987.No longer availableDim. 65 x 50 & 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#199Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie-en theeservies bestaande uit een koffie-en theepot, een suiker-en melkpot. Gemerkt en genummerd. We voegen er een dienblad aan toe met een monogram, gemerkt Wiskemann Bruxelles, maar afwijkend van model.
Service à café et à thé en métal argenté comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait et un sucrier. Avec marque et numéros. Nous ajoutons un plateau avec monogramme, marqué Wiskemann Bruxelles, mais d’un modèle différent.No longer availableEstimate: € 200/250