Similar lots by type
-
#349Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Dorpszicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
”Vue sur le village”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252Mari Ten KatePeriod: 1831 - 1910“Romeinse vrouwen aan de waterplaats”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Femmes romaines et point d’eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 99 cmEstimate: € 2160 / 280 -
#642Jos SchippersPeriod: 1868-1950“Hond”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1907.
”Chien”. Crayon sur papier. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#24Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985“Meisje met appelen”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
”Jeune fille et pommes”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#14Twee informatieborden van de provinciale bestrijding der tuberculose.
Deux feuillets d’information concernant la tuberculose.No longer availableDim. 71 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#782Eugène DodeignePeriod: 1923 - 2015“Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#379“Scène met vrouwen en paraplu’s” . Een lithografie. Gesigneerd Guy Cambier en genummerd 24/100 buiten de plaat.
”Scène de femmes et parapluies”. Une lithographie. Signée Guy Cambier et numérotée 24/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#654Raoul DufyPeriod: 1877 - 1953“Portret”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Portrait”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#672Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Afrikaanse vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51.
”Femme africaine”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘51.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#504“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#662Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Sirenes”. Een studietekening. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Sirènes”. Une étude. Crayon sur papier. Avec estampe d’atelier.No longer availableDim. 24 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#759“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#312“Roma”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘J. Carabain’.
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#669Béla KadarPeriod: 1877 - 1956“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘22.
”Composition abstraite”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘22.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 100 / 160 -
#314Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#579Eddy ThomasPeriod: °1934“Halssnoer”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Collier”. Un dessin de crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Dorpszicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Vue sur le village”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#674“Het glazen muiltje”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘HS 21’. Toegeschreven aan Hugo Scheiber.
”L’escarpin en verre”. Aquarelle sur papier. Monogramme ‘HS 21’. Attribué à Hugo Scheiber.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#659Edouard MesensPeriod: 1903 - 1971“Abstracte figuren”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Figures abstraites”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#664William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“Boszicht”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue forestière”. Pastel sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#699Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#727Val St. LambertEen lot van 19 glazen van geslepen kristal. Model Poitiers 99. In series van 6 glazen. We voegen er nog één andere aan toe.
Un lot de 19 verres en cristal taillé. modèle Poitiers 99. En séries de six verres. Nous ajoutons un verre différent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#43A. Fagotto“Leeuwin op een rots”. Een groep van wit terracotta. Gesigneerd.
”Lionne sur un rocher”. Un groupe en terre-cuite blanche. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#298Een zilveren handtasje met maliën de beugels versierd met putti. Gemerkt 800‰.
Un petit sac à main en argent à mailles, armatures décorées de putti. 800 ‰.No longer availableDim. 394,80 gEstimate: € 100 / 150 -
#546Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 183 x 129 cmEstimate: € 80 / 100 -
#885Il BisonteEen zilveren gegraveerde armband bezet met koraal in originele doos.
Un bracelet en argent gravé serti de corail, dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#420Een lot zilver bestaande uit een fotohoudertje en drie zakhorloges van 800‰. Waarvan één genielleerd en met een gouden schildje.
Un lot d’argent comprenant un porte-photo et trois montres de poche de 800 ‰. XXXXXNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#633Een Chinese vaas in famille roze met hertenkoppen en cartouches met afbeeldingen van wijzen.
Un vase chinois famille-rose, têtes de cerfs en cartouches et représentations de sages.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 850 / 950 -
#84Paul Wante“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée et datée 1933.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#553Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein uit de XIXe eeuw.
Une paire de vases balustre en porcelaine chinoise bleue et blanche du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#59L. Goost (?)“Le donjon de Namur en 1740”. Krijttekening op papier. Gesigneerd.
”Le donjon de Namur en 1740”. Un dessin de craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.
Un grand drageoir en verre incolore taillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#57SitzendorfEen groep van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een romantisch koppel en een putto in een gestileerde slee. in de geest van de de XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine polychrome et doré représentant un couple romantique et un putto dans une luge stylisée. Dans l’esprit du XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 cm, l: 31 cmEstimate: € 100 / 150

