#415
Een gietijzeren kolenbak.
#19Van Hoof
“Vrouw aan de haard”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 57/100 buiten de plaat.
“Femme devant l’âtre”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 57/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#330
Een paar wit gouden oorbellen.
#673
Een meerkleurig plaatijzeren uithangbord in de vorm van een snoek.
Enseigne en tôle peinte en forme de brochet.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 180 / 220 -
Een eikenhouten kofferbank met gesculpteerd front en neerklapbaar blad.
Banc-coffre en chêne avec front sculpté et dossier abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#427
#527
“Kind met bloem op een Fo-hond”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor.
Enfant avec fleur sur un chien de Pho. Sculpture en ivoire. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#470
#616
#724L. Van Tolhuyzen
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“Paysage avec ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘74.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#172J. Lambert
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée. Quelques réparations.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#521
Een replica van een Samuraizwaard.
Réplique d’un sabre samurai.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 80 / 120