Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “De Pauw”.
Gabriel De Pauw

“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “De Pauw”.

“Landscape with farm”. A painting, oil on canvas. Signed on the bottom "De Pauw".
Dim. 38 x 48cm
SKU: 1804230262.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #262
Estimate: € 125 / 175
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #164
    Gérard Roosen
    Period: Leueven 1869 - 1935

    “Rozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Gerard Roosen”.

    “Roses”. A painting, oil on canvas. Signed "Gerard Roosen".
    No longer available
    Dim. 79 x 60 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #254
    Edmond De Meulenaere
    Period: 1884 - 1963

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on panel. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #112
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd H.J. Pauwels”.

    "Winter village view". A painting, oil on canvas, signed at the bottom “H. J. Pauwels”.
    No longer available
    Dim. 59 x 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #419
    Dominique Van Osta
    Period: 1959

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd op achterzijde.

    “Abstract composition”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 78 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #202

    “Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.

    "Fishing boats on the beach". A 19th century painting, oil on panel. From the Van Herck catalogue.
    No longer available
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #389

    “Abstract portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier/paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Abstract portrait”. A painting, mixed media on paper/panel. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #384

    “Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Character full length". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #482
    Wilhelm Mechnig

    “Bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “Wilhelm Mechnig”.

    "Flower Vase". A painting, oil on panel. Signed at the bottom "Wilhelm Mechnig".
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #219
    Johan Messely
    Period: °1927

    “Zonnige bloementuin”. Een schilderij olieverf op doek, gesigneerd “Johan Messely”.

    "Sunny flower garden". A painting oil on canvas, signed "Johan Messely".
    No longer available
    Dim. 58 x 68 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #182

    “Koeien en schapen in de wei”. Een schilderij olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter. Vermoedelijk oude herdoeking.

    "Cows and sheep in the meadow". A painting oil on canvas. Writtenly attributed to Paulus Potter. Probably old redo.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #409

    “Waterlelies”. Een schilderij, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Water Lilies". A painting, pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #212
    J.J. Van de Sande-Bakhuyzen

    “Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.

    "Farmer's wife with cows in the woods". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. entry at the back 1925.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #392
    Schneider

    “Flecken und spritzen”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd “Schneider”.

    “Flecken und spritzen”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the bottom "Schneider".
    No longer available
    Dim. 29 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #492
    H. Uyttersprot

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #162
    Charles Houben
    Period: 1871-1931

    “Belgisch kamp in wulveringhem, 1917.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1917. Door de ‘Section Artistique’ van het Belgische leger.

    “Belgian camp in Wulveringhem, 1917.” Oil on canvas. Signed, dated 1917. By the 'Section Artistique' of the Belgian army.
    No longer available
    Dim. 49 x 74 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #204

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #179
    Meullenaer

    “Havenzicht Antwerpen”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    “Port view of Antwerp”. A painting oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #489
    De Vocht

    “Bloemenstilleven met Margrieten”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “De Vocht”.

    "Flower Still Life Daisies". A painting, oil on canvas. Signed "De Vocht".
    No longer available
    Dim. 59 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #209
    Wilhelmus Van Der Salm
    Period: 1918-1985

    “Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.

    Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".
    No longer available
    Dim. 40 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199
    H Deckers

    “Bloemenstilleven met viooltjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    “Flower Still Life with Pansies”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #412
    Rémy De Pillecijn

    “De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.

    "The Scaffold". A painting oil on canvas, signed at the bottom "Rémy de Pillecijn".
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #159
    Albert Van Hecke
    Period: 1909 - 1993

    “Zicht op Tielrode (De Durme)”. Een schilderij, olieverf op doek, verso betiteld. Gedateerd ‘77, onderaan gesigneerd “AVHecke”.

    “View of Tielrode (The Durme)”. A painting, oil on canvas, titled verso. Dated '77, signed "AVHecke" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #184
    Jules Raiot

    “Kempens landschap met fietser”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    “Kempen landscape with cyclist”. A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #399

    “Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.

    “Abstract expressionism”. A painting, ink on paper. Signed and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #18

    Een lot verzilverd bestek bestaande uit 11 dessertmessen en 7 dessertvorken met handvaten van parelmoer, een lepel met druivendecoratie. Bijgevoegd zijn 6 verzilverde messen, een sauslepel, suikerlepel en theebolletje. In etui.

    A lot of silver-plated cutlery consisting of 11 dessert knives and 7 dessert forks with mother-of-pearl handles, a spoon with grape decoration. Included are 6 silver-plated knives, a sauce spoon, sugar spoon and tea ball. In case.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #73
    Colenbrander

    Een replica vaas “Ram” - Patroon ‘druipend.’ Aardewerken vaas met decor van bloemen en vogels naar Colenbrander.

    A replica vase “Ram” - Pattern 'dripping.' Earthenware decorated with flowers and birds after Colenbrander.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #526

    Een houten commode met 3-laden en wit gebeitst.

    A wooden chest of drawers with 3 drawers and white stain.
    No longer available
    Dim. 98 x 130 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #333

    Een ovale koperen dienschaal met geëtst decor van fruit en een centrale vaandel.

    An oval copper serving dish with etched decoration of fruit and a central banner.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #132

    “Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.

    Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #422
    Amsler & Ruthhardt

    “Stilleven gestileerd”. 2 epreuves op papier, gemerkt met stempel Amsler & Ruthardt.

    “Stylized still life”. 2 epreuves on paper, marked with stamp Amsler & Ruthardt.
    No longer available
    Dim. 14 x 24 - 15 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #607

    Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.

    A stoneware brown jug. Marked JF
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #27

    Een metalen fotokader met hellebaarden en helm met pluimen, met oude foto van een bezorgd kind.

    A metal photo frame with halberds and plumed helmet, with an old photo of a worried child.
    No longer available
    Dim. 31 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #103

    Een Italiaans zwartmarmeren klokstel, met groenmarmeren rand en vergulde filigranen. Middencompartiment met kristallen ruit en spiegel. Met slinger.

    An Italian black marble clock set, with green marble rim and gilded filigrees. Center compartment with crystal window and mirror. With pendulum.
    No longer available
    Dim. h 55 cm & h 27 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #336

    Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.

    A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #166

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More