Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landschap met burcht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.

“Landschap met burcht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.

“Paysage au château”. Huile sur toile. Porte une signature.
Dim. 93 x 122 cm
SKU: 2806160042.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #42
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #424

    “De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.

    “Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 16 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #342

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #652

    “Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.

    “Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 & 45 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #454

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #657
    Etienne Donnay
    Period: °1975

    “Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.

    “Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #799
    Wagner

    “Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    “Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #352

    “Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 72 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #767
    Gislaine Stas de Richelle

    “De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.

    “l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.
    No longer available
    Dim. 66 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #794
    Friedrich Thomas

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.

    “Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #725
    J. Michiels

    “Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #780

    Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.

    Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #92
    Isidore Meyers

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #372
    F. Seytz

    “Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221
    Hendrik Frans De Cort
    Period: 1742-1810

    “Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.

    “Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #720
    Aristide Goffinon
    Period: 1881-1952.

    “Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.

    “Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #422

    “Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 62,5 x 62,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #674

    “Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.

    “Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 93 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #730
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    “Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659
    Frieda Penne

    “Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #740
    A. Nelson

    “Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #264
    Frans Ouvry

    “Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.

    “Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.
    No longer available
    Dim. 44 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #651

    Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.

    Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #254

    “Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #359

    “Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #656

    Een lot van drie handgeknoopte Oosterse karpetten.

    Lot de trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #201
    Eugène Lanceray

    “Koppel in een paardenslee”. Brons. Gemerkt in cyrillisch: Lepil E. Lanceray. Gieterijmerk: N. Stange.

    “Couple dans un traîneau”. Bronze. Marque cyrillique: Lepil E. Lanceray. Marque de fonderie: N. Stange.
    No longer available
    Dim. H. 14, L. 31 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #267
    F. V. D. Hofstade

    “Stilleven met afrikaantjes”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte aux soucis”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #427
    Royal Doulton & Co.

    “The Poacher”. Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd.

    “The Poacher”. Verseuse en faïence polychrome. Marque et numéro sous la base.
    No longer available
    Dim. H 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #747

    Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout en een kleine dolk in schede met krokodillenleer.

    Masque africaine en bois polychrome et une petite dague et fourreau en cuir de crocodile.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #712

    Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.

    Masque africain en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #37

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal en een designvaasje van geblazen glas.

    Vase en cristal taillé incolore et un petit vase design en verre soufflé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #362
    O. Kums

    “Bloemenstilleven”. Pastel op zwart papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    “Nature morte aux fleurs”. Pastel sur papier noir. Signée et daté 1916.
    No longer available
    Dim. 56 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #701

    Een bronzen pijp, versierd met tien gazellenkopjes en met slangenvel. Vermoedelijk Afrikaans.

    Pipe en bronze décorée de dix têtes de gazelle et de peau de serpent. Probablement africaine.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #5
    Paloma Picasso

    Een vaporisator eau de parfum van 50 ml een deodorant stick van 53 g en twee bijpassende sjaaltjes.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un stick à déodorant de 53 g. Avec 2 châles assortis.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #486

    Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.

    Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #176

    Een tweeledige eikenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeurtjes

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessous ouvrant à deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More