Similar lots by type
-
#752V.J. Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#184Carl SierigPeriod: 1839 - 1905“Visser in een bootje”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
“Pêcheur dans un bateau”. Huile sur panneau. Attribué à.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 250 / 350 -
#779“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
A la cour des Moghol . Peinture sur textile. Travail indien.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#152“Vrouwenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Enkele restauraties. XVIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur toile marouflé. Quelques restaurations.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#742“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Leonardo TorfsPeriod: °1927“Clown”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Clown”. Huike sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Marcel Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#762Marcel Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#392Jules Bovée“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#772Paul Draps“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#654Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 75 / 100 -
#2M Ford“Boten op de Theems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux sur la Tamise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#159Jos MertensPeriod: 1911 - 1964“Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#764Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#774Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#777Daufresne de la Chevalerie“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Vechtende katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Chat lutant”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#244“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Adrianus Van der Schouw“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#783Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#204“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500 / 600 -
#569Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#724L. Van Tolhuyzen“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“Paysage avec ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘74.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#397Een opgezette kop van een reegeit.
Tête empaillée d’une chevrette.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#95Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.
Bracelet en or jaune 18 K accompagné d’un allonge.No longer availableDim. 92,28 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#714Een verguld houten butlerspiegel.
Miroir sorcière en bois doré.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“In de schaapskooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dans la Bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 350 / 450 -
#763Een lot van zes gevulde Chromo-albums en een groot deel losse chromo’s. Artis, Liebig & ‘s Lands Glorie.
Lot de six albums aux chromos et une grande partie de chromos dépareillés. Artis, Liebig et ‘s Lands Glorie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#337Een gefineerd theekistje van notenhout met twee leeuwenkoppen aan de zijkanten.
Boîte à thé en placage de noyer décorée de deux têtes de lion sur les côtés.No longer availableDim. 16 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.
Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#38Een lot van zes kunstboeken over Jakob Smits, Kurt Peiser en Van Der Loo.
Lot de six livres d’art traitant sur Jakob Smits, Kurt Peiser et Van Der Loo.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#390Een platina en 18 karaats geel gouden dasspeld met één pareltje in origineel doosje.
Epingle de cravate en or jaune 18 ct et platine sertie d’une perle. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 100 / 200 -
#442Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263Zes Sterling zilveren lepels. Omstreeks 1920. Gemerkt van Georg Jensen.
Six cuillères en argent sterling. Vers 1920. Marque de Georg Jensen.No longer availableEstimate: € 300 / 340 -
#766Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.
Table d’appoint ronde sur pieds courbés.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 40 / 50

