Similar lots by type
-
#634
“Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****
“Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#992
Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
Bac à charbon en tôle laquée, avec pelle et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#214
“Strandscène”. Olieverf op doek. Draagt een apocrief handteken: Van der Kuyten.
“Scène de plage”. Huile sur toile. Porte une signature apocryphe: Van der Kuyten.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 400/500 -
#629
“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
“Paysage”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 150/200 -
#759
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening op verso: Bouwman.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature au verso: Bouwman.No longer availableDim. 57 x 48 cmEstimate: € 50/80 -
#35
Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#764
“Berglandschap met cipressen”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Berthe Jacobs.
“Paysage montagneux aux cyprès”. Pastel sur papier. Porte une signature: Berthe Jacobs.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 50/100 -
#664
“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt monogram.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#674
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux vase et fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#974
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een onleesbaar handteken.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#212
“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500/600 -
#649Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Sloep op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Barque en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 100/140 -
#954
“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#25
Een bronzen Romeinse munt als hanger gemonteerd in 18 karaats geel goud.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie romaine en bronze.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 60/100 -
#654Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200 -
#648
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue sur la Ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#622
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 300/400 -
#962
“Meisje op een stoel”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Fillette sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#65
Een lange parelsnoer met zilveren slot.
Long collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150/250 -
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750/850 -
#238Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986
“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#222
“Landschap in de Oostkantons”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage des Fagnes”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 150/250 -
#639
“Hoeve in Gelderland”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Witjens en Delden.
“Fermette à Gelderland”. Aquarelle sur papier. Signée: Witjens et Delden.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#652
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#1036
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met een lade in de gordel. Vroeg XIXe eeuws.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à un tiroir en ceinture. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#468
Een oude houten ‘foodbox’. China, XIXe eeuw. Gesigneerd.
Ancienne boîte à provision en bois. Chine, XIXe siècle. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#1116
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#211Cormann & Cie.
Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400/600 -
#804
Een art deco vaas van kleurloos geslepen kristal Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Vase Art Déco en cristal taillé incolore. Probablement Val Saint-Lambert. Très petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#982
Een paar kandelaars van verguld brons met vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes.
Paire de candélabres en bronze doré à quatre lumières reposants sur trois griffes de lion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#505Egypte
Een ketting met hanger van zilveren filigraanwerk.
Chaîne et pendentif en filigrane d’argent.No longer availableDim. 64,60 gEstimate: € 40/80 -
#470
Drie verschillende halssnoeren van been en gepolychromeerd pietra dura.
Trois colliers en os et en pierre dure polychrome.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#408
Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#748
Een glazen snuffbottle met voorstelling van personages en landschappen. Chinees werk. Dekseltje ontbreekt.
Flacon à parfum en verre décoré de personnages et de paysages. Travail chinois. Couvercle manque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#229Louis Van Hoorde
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 121 cmEstimate: € 120/200 -
#1088Val Saint-Lambert
Vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80/100