#505UP Závody Jindřich HalabalaPeriod: 1930“Spider Table”. Een gebeitst eikenhouten Art Deco koffietafel. Model H-259 ontworpen door Jindřich Halabala voor UP Závody. (Queen’s Gambit schaaktafel, Netflix).
#312J Callaert“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Recto label.
"Still life with flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Recto label.No longer availableDim. 23 x 17cmEstimate: € 40 / 60 -
#282Een lot van een portret schilderij op paneel en een gipsen beeldje. Naar Jean Gabriel Domergue.
A lot consisting of a portrait painting on panel and a plaster figurine. After Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 39 x 29 & h 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415TaschenEen lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#559Marcel NotebaertPeriod: 1924-1986“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#106Etabl. Dehaes S.A. - N.V.Een vintage houten slagers-hakblok met 2 laden. En formica frontpaneel met plaquette gemerkt.
#120Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“t’Verloren brood Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/100.
"t'Verloren brood Antwerp". An etching. Signed and numbered 9/100.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#688Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
Armchair made of walnut wood in the Louis XIII style.No longer availableEstimate: € 50 / 60