#392Lucas Emil I VorstermanPeriod: 1595 - 1675“De aanbidding van de herders”. Een oude gravure naar ontwerp van Rubens. XVIIe eeuw.
“L’adoration des bergers”. Ancienne gravure d’après Rubens. XVIIe siècle.No longer availableDim. 57,5 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324“Boeren bij een hoeve in een landschap”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘FLS’ en gedateerd 1642.
“Paysan devant une ferme dans un paysage”. Aquarelle sur papier. Monogramme FLS et date 1642.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 300 / 400
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableEstimate: € 2200 / 2400 -
#548Twee paar gesculpteerde hoorns met draken, hanen en tijgers in het decor.
Deux paires de cornes sculptées décorées de dragons, de coqs et de tigres.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#686Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 345 x 244 cmEstimate: € 150 / 250 -
#520UngaroEen eau de parfum van 125 ml.
Eau de parfum de 125 ml.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#101Twee verschillende karaffen van kleurloos geslepen kristal, waarvan één met een montuur van vermeil. Gemerkt van Wolfers, 925‰.
Deux carafes différentes en cristal taillé incolore dont une avec monture en vermeil. Poinçon de Wolfers, 925‰.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#602Mario Cortiello“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431Daum, FranceEen siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
#589Een paar Imari vazen van meerkleurig porselein. Balustervorm met een vernauwende hals en wijd uitlopende rand. Bloemenmotief rond uitsparingen met een prunus op een terras. Japan, XIXde eeuw.
Paire de vases Imari en porcelaine polychrome. De forme balustre ils ont des rétrécissements vers le haut avec un col élargi. Motif de fleurs autour de cartouches aux prunus sur une terrasse. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#90Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’onyx et d’un serpent.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 200 / 300 -
Commode en placage d’acajou de style Georgian, ouvrant à quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120 / 150 -
#79“Congrès liturgique, Malines”. Een affiche uit 1924.
“Congrès liturgique, Malines”. Affiche de 1924.No longer availableDim. 108 x 78 cmEstimate: € 120 / 140 -
#661Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit siervaasjes, schildpadjes, een vis, enz. 11 stuks. Eerste helft XXste eeuw.
Lot d’ivoires africains sculptés comprenant des vases, des petits tortues, un poisson etc. 11 pièces. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 160 / 180