Other lots in this auction
-
#121
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode lijnen op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges sur fond doré. vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#566
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#568
Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#429
“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#274Jean ColinPeriod: 1881 - 1961
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#652Val St. Lambert
Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, negen longdrinks en vier whiskyglazen.
Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six gouttes, neuf verres long drink et quatre verres à whisky.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#108
Een lot varia, bestaande uit oud landmetermateriaal, passerdozen met inhoud, een pyrometer in originele houten kast, een veldmicroscoop, een oude kappersverstuiver, twee rekenlatten en een weerstandsbrug voor een galvanometer van Siemens & Halske.
Lot varié comprenant du matériel d’arpenteur, des boussoles dans leurs étuis, un pyromètre dans sa boîte d’origine en bois, un microscope de champs, un vaporisateur de coiffeur et un pont de résistance électrique de galvanomètre par Siemens & Halske.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#463
“Man”. Een gebeeldhouwd beeld. Tikar, Kameroen.
”Homme”. Une statue. Tikar, Cameroun.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 280 -
#151
Een klokstel van verguld brons in empirestijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars, versierd met florale motieven in cloisonné. XIXe eeuw. Op drie verguld houten sokkels.
Une garniture de cheminée , style Empire, comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras, motifs florales en cloisonné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 500 -
#423
“Geschiedenis van het vliegen”. Riccardo Niccoli. Ed. Zuidboekproducties, 2003.
“Geschiedenis van het vliegen”. Riccardo Niccoli. Ed. Zuidboekproducties, 2003.No longer availableEstimate: € 22 / 28 -
#69
“Damesportret”. Olieverf op doek. Laat XVIIIe eeuws. Gaten en restauraties.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Fin XVIIIième siècle. Présence de trous et restaurations.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#459
Archeologische vondst van textiel met voorstelling van een mannenfiguur. Egypte, periode Amenemhet II (XIIde Dynastie). Toeschrijving door Prof. Whitham.
Une trouvaille archéologique en textile avec une représentation d’une figure masculine. Egypte, période Amenemhet II ( XIIième Dynastie). Attribution par Prof. Whitham.No longer availableDim. 6,5 x 8 cmEstimate: € 50 / 80