Other lots in this auction
-
#617
Een gevarieerd lot postzegels, bestaande uit vijf goed gevulde albums, drie lege, een gids en een doos met losse exemplaren.
Lot varié de timbres postes comprenant cinq albums très bien remplis, trois albums vide, une guide et une boîte aux timbres dépareillés.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#135
Een zilveren sauskom met de basis van de handgreep in de vorm van een leeuwenkopje. Belgisch werk, XIXe eeuw.
Une saucière en argent, la base de la poignée est en forme de tête de lion. Travail belge, XIXième siècle.No longer availableDim. 412 gEstimate: € 140 / 180 -
#687
Een jade pilaartje met een gesculpteerd landschapsdecor.
Colonnette en jade décorée d’un paysage sculpté.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#535Swarovski
Een lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee beertjes, twee zeehonden, twee egels, twee schildpadden, twee neushoorns en twee bevers. Telkens een groot en een klein exemplaar.
Lot d’animaux en cristal taillé incolore comprenant deux oursons, deux phoques, deux hérissons, deux tortues, deux rhinocéros et deux castors. Chaque fois un exemplaire plus grand et plus petit.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#456
Een sober vierkant speeltafeltje met een omkeerbaar blad.
Une table à jeux sobre avec tablette renversable.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#595
Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#230
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee amethist cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. (stuk tussen ketting en hanger is geen goud).
Chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et de deux cabochons d’améthyste ayant un poids total de ± 0,12 ct. La partie entre chaîne et pendentif n’est pas en or.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 300 / 400 -
#605
Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320 / 360 -
#711
Een XIXe eeuwse ceremoniesabel met messingen handgreep.
Sabre de cérémonie du XIXe siècle. Manche en laiton.No longer availableDim. L : 99 cmEstimate: € 180 / 200 -
#489G. Molière
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1932.No longer availableDim. 28 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#146
Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250 / 350 -
#90
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde armband bezet met pareltjes. In etui.
Bracelet en or jaune 18 ct très finement gravé et serti de petites perles. Dans son étui.No longer availableDim. 14,95 gEstimate: € 400 / 500