#113
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
#210
Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
#19Mathieu-Ignace Van Brée
“Meisjesportret”. Potlood op papier. Met monogramstempel.
”Portrait de jeune fille”. Crayon sur papier. Avec tampon monogramme.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#333
Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.
#563
Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
#73Val St. Lambert
Een grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#730
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de saphirs rose ayant un poids total de ± 0,30 ct et de six perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#515
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met tukoois en parels.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de turquoise et de perles.No longer availableDim. 20,87 gEstimate: € 350 / 450 -
#726
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#544
“Modern”. Olieverf op doek.
”Moderne”. Huile sur toile.No longer availableDim. 112 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#500Juvenia
Een 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#189Henri Van ZuylenPeriod: 1860 - 1941
“Leeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Lion”. Huile sur panneau. Signé et daté 1910.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 250 / 300