#291Maëlzel PaquetEen metronoom in Braziliaans rozenhout. Omstreeks 1846.
Un métronome en bois de rose brésilien. +- 1846.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#125Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een citrine van ± 2,50 ct.
Bague en or jaune 9 ct sertie d’une citrine de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 100 / 150 -
#729Een spiegel in notenhouten lijst.
#507Een paar voorstellingen van Boeddha van deels verguld brons.
Une paire de représentations de Bouddha, partiellement en bronze doré.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#697Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#322Sesy“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 42 / 50 -
#244Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Meisje in het rood”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Jeune fille en rouge”. Huile sur carton d’artiste. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#73Val St. LambertEen grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#439Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 900 / 1000 -
#775Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran peint à la main.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 80 / 120